BeruškaSedm.

Co mam delat? Mám kamarádku která není ideální a chce jít na návštěvu k nám domů.

Mám problém,ve škole nemám žádné kamarádky,jen jednu,která není ideální,ale říká ze jsme kamosky. Mám problém ze ted s ni půjdu ven a bojím se,ze bude chtít k nám domu,ale to nejde,protože mamce by se ta kamoska asi nelíbila,je rozezrana,když někdo projde tak na něj porvava,nebo pusou schválně děla prdici zvuky,a když tu kamosku uvidí rodiče,tak se bojím,protože jsou trošku ze sociální rodiny a my jsme trochu jiná rodina,a bojimmse ze jamce něco řekne,je moc hyperaktivní a nebojí se mluvit. Navíc jsem ji lhala o me rodině,porad jsem se na něco vymlouvala a ona říkala ze by me rodiče nechtěla a já se bojím se jim to řekne,už jsem se v tom tak zamotala,ze něm co dělat. Nejraději by jsem se s ni nebavila,ale to by mne pomlouvala,co mám dělat?? Díky Nikol.
Doplňuji:
Bude mi 13 let…doplnuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

Najdi si jinou kámošku.

Další odpovědi
Agneta

Tak jako první ti musím říct, že takhle špatně psát nemůžeš !!!, jsi cikánka nebo kdo?
Už to nedělej, uč se psát hezky.

Nevím čeho se můžeš bát, vem jí klíďo-píďo domů (ať je sranda) :D
A řekni mamce, že se teď může ukázat(s jejím „uměním“):D
Doplňuji:
Už zase !!! Ty nemůžeš psát „doplnuji“ !!! Tam je „ň“… jasný???

huxa

Musím souhlasit s Agnet. Tvé komolení diakritiky je snad nejhorší, co jsem kdy viděl.

Zeptej se matky, jestli ji můžeš dovést a nelži jí o ní, klidně řekni, že není tak vychována jako ty a mohla by s ní mít problém. Jestli ji nebude chtít, můžeš to kamarádce jednoznačně říct „matka tě nechce ani vidět u nás doma“.

bolak

Mámě řekni že je ze sociálně slabý rodiny, a že je hyperaktivní, a že se nejspíš bude chovat divně. Kámošce řekni že rodiče jsou upjatý, snobové, a že se před nima musí trochu krotit, jinak ti budou dělat problémy. A pak ji normálně pozvi na návštěvu a uvidíš.

marci1

Nelze mít za kamarádku kamarádku, která není ideální. Najdi si ideální. 🙂