Co mám dělat?

Dobrý den.Jak spustit zálohový disk?.Mám v PC disk rozdělený na 2 části-první:C- funguje,druhá část:D- nedá se připojit/je systému Windows odmítan přístup -objeví se info:disk není připraven,Děkuji za pomoc.apo

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Pokročilý

Zkus v nabídce Start otevřít Nástroje pro správu a po té Správa počítače. Tam vyber Správa disků a zjisti, jestli tam to písmeno disku je. Jestli že tam disk neuvidíš, tak je to špatné a musel bys jej znovu vytvořit, popřípadě zrušit a znovu vytvořit. Jestli tam je, zkus jej naformátovat. K vytváření nových svazků na HDD slouží velmi dobrý program Acronis Disk Director 11 Home (http://www.acronis.cz), ale je bohužel placený. Možná existují i neplacené programy.
Doplňuji:
Kdybys Nástroje pro správu v nabídce Start neměl, tak si je tam musíš nejdřív zobrazit. Pravá myš na hlavní lištu -> Vlastnosti -> Nabídka Start -> Přizpůsobit -> Nástroje pro správu systému (Zobrazit v nabídce Všechny programy a v nabídce Start).

Další odpovědi:

Co myslíš tím "spustit zálohový disk"??
___
Máš D: naformátované? Pokud ano, jak k jeho ´znepřístupnění´ došlo (co´s dělal poté, co disk ještě fungoval)?
Máš na D: - případně, potřebná data?

Diskuze k otázce

apo900228

Hotovo.Musel jsem disk smazat/ve vlastnostech se objevilo že je prázdný bez údajú-nic moc tam nebylo/ a vytvořit a naformátovat nový.Stále mi psalo že se nedá připojit,ani formátovat,že je offine,ale nedal se spustit/nebo přihlásit.Musel jsem při čištění a mazání nepotřebných souborů udělat chybu,ještě jednou dík za rady,apo

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.