pukula

Co mám dělat?

Mám takový problém, zítra jdu na oslavu narozenin a vybrala jsem si růžové tílko, šetou pletenou vestu a chtěla jsem černé olegíny, ale bohužel jsem zistila, že jsou dooooost průsvitné, ale vím že na vánoce dostanu černé legínové kalhoty a vím i kde jsou schované. Bojím se akle, protože ta oslava je s přespáním, že ten den bude balit dárky. Tak nevím, jestli ty kalhoty vzít a nebo ne… Bojím se, že se pak mamka bude zlobit Prosím poraďte děkuji
Doplňuji:
Já ty kalhoty kupovala s mamkou…

Nejlepší odpověď
Sůwa

To nemáš jiné kalhoty, že musíš kvůli jednomu večeru zkazit mamince radost z dárku? Vem si tepláky, nebo pod ty průsvitné legíny černé trenky a máš po starostech. Už se na to chystáš týden, na té oslavě ale snad nebudeš ta nejdůležitější, ne? Abys nebyla pak zklamaná 🙂

Další odpovědi
bolak

To zní jako katastrofa.

badisko

Co ji ti vysvetlit a rict aby ti je dala drive ?

hanicka.k.cb

Co takhle říct mamce, že ty tvoje legíny jsou průsvitné a že by jsi potřebovala jiné :) Třeba ti řekne, že si je můžeš vzít… Ale nezmiňuj se o tom, že víš, že je má maminka připravené k Vánocům ;o)

led

Naozaj, ako vraví bolak, znie to ako katastrofa, prekoná to len zánik Vesmíru.
Dnes už asi ťažko zoženieš nové nepriesvitné, tak skús ísť za mamkou a popros ju o pomoc. Nič nevieš o darčeku, ale mamky sú kúzelníčky, dokážu vyčarovať pomocou holúbkov a orieškov aj potrebné oblečenie. Za pokus to stojí…

Andre5000

Jó holka, máš to ale opravdu těžké......

Hamon

Vezmi je, nebuď baba!
I když si myslíš, že je něco tvoje, tak pokud to oficiálně nedostaneš a vezmeš si to, říká se tomu krádež.