Pokročilý

Co mám dělat?

Mám takový problém, zítra jdu na oslavu narozenin a vybrala jsem si růžové tílko, šetou pletenou vestu a chtěla jsem černé olegíny, ale bohužel jsem zistila, že jsou dooooost průsvitné, ale vím že na vánoce dostanu černé legínové kalhoty a vím i kde jsou schované. Bojím se akle, protože ta oslava je s přespáním, že ten den bude balit dárky. Tak nevím, jestli ty kalhoty vzít a nebo ne... Bojím se, že se pak mamka bude zlobit Prosím poraďte děkuji
Doplňuji:
Já ty kalhoty kupovala s mamkou....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To nemáš jiné kalhoty, že musíš kvůli jednomu večeru zkazit mamince radost z dárku? Vem si tepláky, nebo pod ty průsvitné legíny černé trenky a máš po starostech. Už se na to chystáš týden, na té oslavě ale snad nebudeš ta nejdůležitější, ne? Abys nebyla pak zklamaná :-)

Další odpovědi:

Zlatý

To zní jako katastrofa.

Zlatý

Co ji ti vysvetlit a rict aby ti je dala drive ?

Co takhle říct mamce, že ty tvoje legíny jsou průsvitné a že by jsi potřebovala jiné :) Třeba ti řekne, že si je můžeš vzít... Ale nezmiňuj se o tom, že víš, že je má maminka připravené k Vánocům ;o)

Zlatý

Naozaj, ako vraví bolak, znie to ako katastrofa, prekoná to len zánik Vesmíru.
Dnes už asi ťažko zoženieš nové nepriesvitné, tak skús ísť za mamkou a popros ju o pomoc. Nič nevieš o darčeku, ale mamky sú kúzelníčky, dokážu vyčarovať pomocou holúbkov a orieškov aj potrebné oblečenie. Za pokus to stojí...

Pokročilý

Jó holka, máš to ale opravdu těžké......

Bronzový

Vezmi je, nebuď baba!
I když si myslíš, že je něco tvoje, tak pokud to oficiálně nedostaneš a vezmeš si to, říká se tomu krádež.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.