Sirifan

Co mám dělat?

Ahoj mám holku, jsem s ní už dost dlouho ale venku jsme byli jen pár krát vždycky to bylo krásný a na konci se mě zeptala jestli mě může viďět znova. Ale ona je skoro pořád v hudební škole a nemá na mě čas a když je venku de s kamarádkami nebo kamarády nevím co si o tom mám myslet nechce se mnou jít? nebo jí mám každý den psát jestli můžem jít ven?

Odpovědi
anonym

Buď se jí zeptej, jestli má čas, nebo nedělej nic. Ostatně to zakončení vašich rande mne docela pobavilo. Neměl bys to být čirou náhodou ty, kdo se bude ptát, zda se uvidíte znovu? No a když už se zeptáš přímo na to, „kdy“ se uvidíte znovu, tak nebudeš muset zjišťovat,co si o tom myslí úplně cizí lidé na odpovědích.
Nejjednodušší je komunikovat spolu přímo.

ivzez

Já bych doporučila spíše osobní kontakt.
(Budeš-li jí každý den psát, časem ji otrávíš.)

Proč na ni někdy nepočkáš před tou hudební školou.
Můžeš ji procházkou doprovodit domů, a cestou si
s ní o všem promluvit.

A určitě jí nevyčítej kamarádky!
I ty máš určitě své kamarády a zájmy.