Zlatý

Co mám dělat ?

16:36 Postavení Romů se v Česku prudce zhoršuje, tvrdí zpráva helsinského výboru

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

no jedine emigrovat :D

Další odpovědi:

To víš,Mosoji,Helsinki jsou móc daleko.Neměl tam náhodou Kocáb koncert?Jinak nedělej nic,oni až to uslyší,tak se jim tam nahrnou.Pak je to přejde,jako Kanadu a Ostrovy.

Zlatý

Četla jsem a nemám slov.Nechápu jak toto může někdo tvrdit.A co dělat?Mamka vždy říkala,že nakonec se včšichni přejmenujeme a načerníme si xichty,....

Zlatý

navhnúť osn, aby odkupili skrachovany detroid a vytvoriť tam romaland. hadam ich usa prijmu ako dalsi clensky stat.

Stříbrný

Je důležité si povšimnout, že zprávu vytvořil Český helsinský výbor - tedy vznikla u nás. Zajímavé je, že frekvence podobně zaměřených zpráv bývá u nás častější před volbama.

Zlatý

To víš, snižují nám výplaty, tak odvádíme menší daně. Ale já myslím, že v Helsinkách by se měli líp. Tak jim to skus nějak navrhnout, ale bacha, aby tě neoznačili za rasistu.

Nejvíc mě vytáčí, jak od nich slyším "dejte nám práci!" Copak mi někdo práci dal??? Nedal!!! Musela jsem vystudovat a práci si najít sama.

Bronzový

nedávno jsem četl na internetu, že se vytváří zcela nový kontinent tuším že uprostřed Atlantiku. Tak konečně mají zem, kam je sestěhovat a dát jim šanci, aby ukázali světu, že nejsou tak zbytečný na této planetě...

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

Dát si lahváče.

Stříbrný

Emefej

Raději víc.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.