Sirifan

Co mám dělat?

Ahoj je mi 14 a celé moje okolí chodí každý víkend chlastat a hulí marihuanu,ale mě je tohle chování odporné a místo toho du raději sportovat nebo dělat něco čím si nebudu ničit zdraví. Problém je že pro mé okolí jsem trapáček co s nimi nikam nejde a nic nedělá a kvůli tomu jsem ztratil naprosto všechny přátele a můj život stojí za „prd“. Nemám ve svém životě nikoho komu bych se mohl svěřit s problémy a třeba si s ním pokecat. Jsem zaoufalý co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Ty a zoufalý? Kde tě vede, vždyť ty jsi člověk, který chce něco jiného od života než tvoji vrstevníci. To oni budou trapáčci! Nezoufej!

Další odpovědi
badisko

nejlepe je nedelat nic a byt sam sebou …:D je ti 14 ono se to za par let vyvrbi neboj …:D

bolak

Neboj se, přátelé jsi neztratil, tohle totiž skuteční přátelé nebyli.

gumiczud

Sportuj dál. Ono to většinou bývá tak, že ti co jsou „IN“ na základce jsou"OUT" v životě… Hlavně se jim nesnaž podobat, jsi lepší!

marci1

Je vidět, že jsi chytrý kluk. To oni jsou trapní. Buď nadále sám sebou, užívej si života v dobrém. Uvidíš, že se najde i dobrý kamarád nebo kamarádka. Život je přece tak krásný a vše máš před sebou. 🙂

Gigul

Představuj si to jak takzvaní " borci " budou vypadat až vyjdou ze školy , nikoho nebudou zajímat a budou nuly , vsaď se že většina z nich tak skončí a ty budeš šťastný a mít svůj život rád ! :)