xyxyxyxyxy10

Co mám dělat?

Ahoj, pohádala jsem se ze svou kamarádkou a ona o mě něco roznesla po škole a všichni se se mnou přestali bavit a učitelé na mě koukjí skrz prsty. Co mám dělat? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
T-ess

Nevím, o co šlo, ale hlavně se snaž dokázat, že to tak není. A v průběhu z ní také nejlépe dělej debila, aby jí to lidé přestali věřit ;).

ddaanni

Podle mě se s tebou úplně všichni nebavit nemůžou… Určitě je nějaká holka nebo kluk, kterým jsou drby ukradené a třeba by se s tebou rádi bavili. A nebo se můžeš bavit s lidmi z jiných tříd než je tvoje, protože celá škola drb určitě neslyšela. A to u těch učitelů je normální i tak…

Mariuhana007

Tak to asi není tvoje kamoska spis pekná husa
Ja nevim co se stalo,ale myslím ze ti to delá naschval aby byla stredem pozornosti
a nebo chce ti nejak ublízit
Ja na tvým míste bud si toho nevsímala a nebo si s ní promluvila a nebo je ignorovala.
Zkus radsi nedelat ze sebe debila, jinak ji to lidé prestanou věřit :)

Reezo

nejlepší je, když se na to přímo někoho zeptáš, co se děje?
já být tebou, tak vezmu kamarádku a normálně bych si o tom promluvil. Toť otázka, co jste si řekli, že jí to naštvalo natolik, že by tě pomluvila.
Jisté je ale to, že by jsi ji už neměla řadil pod titul kamarádka, ale spíš známost.
Takovej člověk by u mě ztratil všechen kredit…