*Anonymka*

Co mám dělat?

Jsem zamilovaná do svého bívalého přítele. Ale už jsme se rozešli a on po mě teď kouká. Během toho jak sem teď sama tak mě nabaluje můj spolužák. Nabaluje mě dost nápadně. O přestávkách na chodbě mě obímá a tak a když to vidí můj bívalí kluk nahodí naštvaný obličej jako by mu to vadilo. Ale já chci jen toho mého bívelého, ale nemůžu mu to říct, protože říká že chce jednu holku a nebo že nechce vůbec nikoho. A navíc mě hodně pomlouval a navíc sme si udělali dost blbích věcí, takže mu to nemůžu říct. Ale z jeho pohledů vypadá že mě asi zase chce, ale myslí si že chodím tam s tím klukem.

Nejlepší odpověď
monickaaa

Na kluky se vykašli a zaměř se na český jazyk ;).
Doplňuji:
pravopis je na bodě mrazu

Další odpovědi
zjentek

nedělej to napínavé a udělej, co udělat chceš. Uvidíš, jak je ten život jednoduchý (což pro lidský mozek neplatí) ,)

www

Před chvílí jsi psala, že ses s ním rozešla!
Pokud to takhle někdo napíše, znamená to, že ty jsi byla iniciátorem rozchodu. Asi tedy sama nevíš, co vůbec chceš. ☹
P.S: a ještě něco: doplň svoji předchozí otázku o koukání na tebe, nepokládej novou a hlavně se vyjadřuj přesně!
Viz pravidla.
Doplňuji:
www.odpovedi.cz/o­tazky/pred-mesicem-sem-se-rozesla-s-klukem-po-rozchodu-me-pomlouval-ted-kdyz-jdu-kolem-nej-tak-na-me-kouka-chce-me-zase-zpet

pusinka50

Místo „obímání“ s klukem si 100× napiš písmeno -y- a zkus ho někdy použít. Pak si potrénuj skloňování zájmena mně-mě a v neposlední řadě se mrkni, jak se píše správně „obímat“!!

Lucijej

To, že říká to, co říká může znamenat, že jen dělá ramena.
Jestli ho chceš zpátky, tak to holt budeš muset risknout a zajít za ním, že bys ho chtěla zpět.

Stokrát nic umořilo i největšího vola.

Braník

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pred-mesicem-sem-se-rozesla-s-klukem-po-rozchodu-me-pomlouval-ted-kdyz-jdu-kolem-nej-tak-na-me-kouka-chce-me-zase-zpet