Avatar uživatele
*Anonymka*

Co mám dělat?

Jsem zamilovaná do svého bívalého přítele. Ale už jsme se rozešli a on po mě teď kouká. Během toho jak sem teď sama tak mě nabaluje můj spolužák. Nabaluje mě dost nápadně. O přestávkách na chodbě mě obímá a tak a když to vidí můj bívalí kluk nahodí naštvaný obličej jako by mu to vadilo. Ale já chci jen toho mého bívelého, ale nemůžu mu to říct, protože říká že chce jednu holku a nebo že nechce vůbec nikoho. A navíc mě hodně pomlouval a navíc sme si udělali dost blbích věcí, takže mu to nemůžu říct. Ale z jeho pohledů vypadá že mě asi zase chce, ale myslí si že chodím tam s tím klukem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
monickaaa

Na kluky se vykašli a zaměř se na český jazyk ;).
Doplňuji:
pravopis je na bodě mrazu

Upravil/a: monickaaa

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

nedělej to napínavé a udělej, co udělat chceš. Uvidíš, jak je ten život jednoduchý (což pro lidský mozek neplatí) ,)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Před chvílí jsi psala, že ses s ním rozešla!
Pokud to takhle někdo napíše, znamená to, že ty jsi byla iniciátorem rozchodu. Asi tedy sama nevíš, co vůbec chceš. ☹
P.S: a ještě něco: doplň svoji předchozí otázku o koukání na tebe, nepokládej novou a hlavně se vyjadřuj přesně!
Viz pravidla.
Doplňuji:
www.odpovedi.cz/o­tazky/pred-mesicem-sem-se-rozesla-s-klukem-po-rozchodu-me-pomlouval-ted-kdyz-jdu-kolem-nej-tak-na-me-kouka-chce-me-zase-zpet

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Místo „obímání“ s klukem si 100× napiš písmeno -y- a zkus ho někdy použít. Pak si potrénuj skloňování zájmena mně-mě a v neposlední řadě se mrkni, jak se píše správně „obímat“!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

To, že říká to, co říká může znamenat, že jen dělá ramena.
Jestli ho chceš zpátky, tak to holt budeš muset risknout a zajít za ním, že bys ho chtěla zpět.

Stokrát nic umořilo i největšího vola.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pred-mesicem-sem-se-rozesla-s-klukem-po-rozchodu-me-pomlouval-ted-kdyz-jdu-kolem-nej-tak-na-me-kouka-chce-me-zase-zpet

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek