Frederiko

Co mam delat

Dobry den napisu to ve zkratce.Bydlel jsem u mojeho taty s jeho pritelkyni a jejim malym meli jsme vsichni dobry vztah dokud nezacal fetovat a mlatit ji.Potom ho zavreli a ona rikala ze chce byt semnou tak jsme byly spolu vychazelo nam vse v pohode.na navstevy mu jezdila a rekla mu ze je semnou.Ale z niceho nic po 7 mesicich me vyhodila.Meli jsme krasny vztah bylo ji dobre semnou mela vse co chtela po 1 mesici jse my ozvala jestli bych neprijel za ni na navstevu ze pokecame tak jsem tam byl a porad my davala pusy.Uz jsi dlouho nepisem.Vcera jsem ji napsal jak jse ma ze ja jse mam skvele neodepsala.tak nevim co dal porad na ni myslim a vubec nevim co mam delat jaky jsme meli spolu krasny vztah

Nejlepší odpověď
panenka

skus si s ní o tom promluvit zrovna když si tě pozve popřípadě ju skus skontaktovat pokud reagovat nebude vykašli se na to a najdi si někoho jinýho přece nebudeš celý život jen myslet na jedinou.

Další odpovědi
Hanka.

Najdi si nějakou jinou a na tuhle zapomeň. Situace by se nejspíš stále opakovala.