kacenka.k

Co mám dělat???

S partnerem mám tříletou dcerku, zjistila jsem že si píše s jinými ženami…Zapíral,ale když to prasklo tak slíbil že už toho nechá.Zanedlouho jsem přišla na to že v tom pokračuje, dokonce že se sní i scházel a kamsi jí vozil…už když jsme měli malou.Zbalila jsem se a chtěla odejít.Prosil,škem­ral,plakal…že už se polepší a tak. A já blbka mu uvěřila.Ale přijdemi že to pořád pokračuje,zase si dopisuje a možná že i schází.Důkaz nemám…ale…tuše­ní…cítím to.Nevím co dál…miluji ho,nechci ho opustit,ale dál se trápit také ne.Když odejdu,nemám kam s malou jít,nová práce,nemám kdo by mi vyzvedával ze školky…už dál ale nemůžu…!!!!

Nejlepší odpověď
Funna

těžká rada…ony ty náhodné internetové lásky jsou takové vachrlaté…a chlapi jsou egoisté…dělá jim to dobře, když jim mažou med kolem huby i jiné ženské…pokud škemral, ať neodcházíš tak to asi nebude s tou druhou tak vážné…brzo ho to přejde…a vzhledem k tvým problémům, ti asi nezbude, než zkusit ještě počkat jak se to vyvine dál…a začat mu taky mazat med…vím, že se to dobře radí…ale dávat chlapovi ultimata, buď já, nebo ona většinou nemá smysl…slíbí, že bude hodný a stejně to bude dělat zas, nebo odejde rovnou…musí na to přijít sám, že udělal chybu…

Další odpovědi
Damiana

Ve tvém příběhu jsou dvě zásadní věci: Já blbka mu uvěřila; a: Nemám kam jít. To, že nadále nemůžeš věřit člověku, který tě evidentně nemiluje a neváží si tě (jinak by to nedělal), ti jasně dává najevo tvoje podvědomí – začala jsi žárlit, podezřívat – zřejmě právem, když už se to stalo několikrát. Ale je ti k ničemu.
Pak je tu závislost na partnerovi – a to to je to největší peklo. Dala jsi mu tím do ruky všechny trumfy a on je teď na koni. Ví, že nemáš kam jít, tím pádem, že mu budeš cokoli tolerovat. Bohužel, dopisováním to často začíná, ale většinou končí domácím násilím. Vždy radím ženám v podobné situaci, aby se snažily co nejdříve osamostatnit. Jde to ztěžka – hlavně, když si byly „jisté“ (což je největší chyba – být si jistý člověk přece nemůže ani sám sebou!) a najednou se musí postavit na vlastní nohy. Zkus se pozeptat na sociálce, můžeš zavolat i na Bílý kruh bezpečí nebo Dona linku.
http://www.do­nalinka.cz/
Nejsi první ani poslední, kdo má doma chlapíka, kterému „ta jeho“ nestačí.
Jestli dokážeš odpouštět (evidentně ano), můžeš na vašem narušeném vztahu zkusit zapracovat. Ale musíte chtít oba. Lidé obvykle hledají něco nového, když jim ve vztahu něco chybí. Neupadli jste do stereotypu? Kdy jste naposledy měli čas jen sami na sebe? Neupnula ses přehnaně na dítě a neodsunula partnera na druhou kolej? To se pak nediv, že mu „něco“ chybí. A to „něco“ mu vždycky nějaká jiná – pohodová, nestresovaná a sexy sokyně – dokáže nabídnout. Hoď se do gala, více o sebe pečuj, udělejte si romantický večer nebo výlet. Určitě máš nějakou kamarádku nebo někoho z příbuzných, kdo při hlídání dítěte zaskočí. Povídejte si jako dřív – zakaž si mateřský plurál, řeči o kakání a bumbání, peskování, drby. Buď znovu milou, okouzlující ženou, do které se zamiloval. Není to zas taková kláda – vždyť jsi to byla ty, tak stačí „oprášit“ vzpomínky. Snad ho to flirtování s jinými (které mu evidentně hodně chybí – a komu by nechybělo) omrzí – když to zase bude mít doma. Pokud není notorický sukničkář – od toho pryč, jinak se zničíš sama – možná to vyjde. Na vztahu se musí pracovat – nezapomeň, že není ničí povinnost nás milovat. Přeji ti hodně štěstí. 🙂

pusinka50

Ke všemu, co tu je napsáno, bych jen dodala, že z vlastní zkušenosti vím, jaké to je, když si chlap (můj chlap) dopisuje s jinými ženami po internetu a občas se s nimi i sejde. Stalo se mi to 2×. A nebyla chyba ve mně, protože to vadilo i jejich bývalým partnerkám a s oběma muži se rozešly. Jeden si psal neustále sms-ky a druhý visel na internetu. Může to být neškodné, spousta chlapů si píše po netu s jinými ženami a někteří si píší třeba jen neškodně, jako „co jsi vařila“ apod. Horší věc je, když ta žena chlapa nějak zaujme a on se s ní, i když jen občas, sejde. To už není neškodné a může chlap tvrdit horem dolem, že „je to jen kamarádka“, je v tom „něco“ jiného, ale je v tom už nějaký cit k té paní, touha jí pomoci atd. Jsou to tzv. „ajťáci“, chlapi vyhledávající známosti po internetu. Takový muž podle mého názoru a zkušenosti není připraven pro dlouhodobý vztah, protože má pocit, že si od něj může vždy odskočit k té, se kterou je mu dobře a která mu rozumí. Můj bývalý se mi svěřil, že jeho bývalé partnerce vadilo jeho psaní si se ženami a tak všechny ty vztahy ukončil a že to byla jeho největší chyba a že kvůli mně už to neudělá, že to jsou jeho známé a basta fidli. Nejsem nijak přehnaně žárlivá a kdo tady mluví o žárlivosti, tak neví, o čem mluví. Samozřejmě, že ženě vadí, když chlap ve volných chvílích sedí u PC a píše si s jinými ženami, když jí volá na mobil, to se prostě ve vztahu nedělá, chlap se má věnovat rodině, ženě a dítěti, a když má žena oprávněné podezření, že se s jinými ženami i stýká, o to je to horší. Já musela ze vztahu odejít, když jsem si přečetla na Silvestra na jeho mobilu (v životě jsem nikdy žádnému chlapovi nekontrolovala ani kapsy, ani mobil, nic, ale situace mě teď dohnala), jak mu píše další jedna „vzdálená paní“, jak moc ho miluje. Přitom mně jeho projevy lásky naprosto chyběly. Samozřejmě, že to dopisování podle něj nebylo podstatné a důležité. Podle mě to důležité bylo, protože mně ten jeho zájem zcela chyběl, i přesto, že mi říkal opak. A když a jestli ti chybí v běžném životě jeho projevy lásky k tobě a k vašemu děťátku, pak věz, že už to jiné nebude. Zkus ho postavit před hotovou věc a říct mu, jak moc ti to vadí a jestli kvůli tobě nemůže přerušit kontakty, byť třeba jen písemné, s jinými ženami, že odejdeš i za cenu, že půjdeš do azylu anebo do podnájmu, ale že tě to ničí. Že to není klasická žárlivost, ale tohle že nemůžeš dál snášet a že jestli toho nenechá, že je jen otázka času, kdy odejdeš. A zeptej se ho, ať ti upřimně řekne, co mu na tobě chybí, že to musí hledat jinde. A co by on dělal, kdybys ty visela na internetu a psala si s jinými muži.

venkovan

Těžko soudit, ale někdy se stává, že muž skutečně si s druhou ženou jen povídá, píše. Bez jakéhokoliv fyzického kontaktu. A je to jen o přátelství. Ale nezřídka oba se pohybují na velmi tenké hraně důvěry u svých partnerů. To ale záleží skutečně na konkrétní situaci.
Nezřídka je to i tím, že partnerka doma má dost starostí s dítětem, a na to mužské tlachání nemá čas a náladu.
Ale zas na druhou stranu – pokud ví, že ti to vadí a pokračuje dál – tak je blb on.

Děda Louda

Zkus vyhledat lékaře. Chorobná žárlivost se dá léčit. Je jen na tobě, nakolik bude léčba poruchy osobnosti úspěšná.
Budeš-li hledat příčinu jinde, zůstaneš nakonec sama, protože život s takto postiženým člověkem představuje nepředstavitelná muka. Nebylo by divu, kdyby se partner odhodlal k odchodu.

pizlicka

snazit se osamostatnit,nebo se zalozenyma rukama sledovat,jak ti druhy se.. na hlavu.je jen na tobe,co si vyberes.