petka.s

Co mam delat.

Byla jsem s klukem na rande a od te doby mi nezavolal, ani nenasal sms. Tak co mam delat. Peta

Nejlepší odpověď
Lucijej

Možností je hned několik:

  • zavolej mu ty sama
  • můžeš pokračovat v čekání, čekanko
  • hoď to za hlavu

Další odpovědi
Drap

Máš možnost zavolat nebo napsat ty. Třeba také čeká.

Monie

Co sis od toho rande slibovala? Vidíš to nějak vážně, nebo sis to s ním chtěla jen vyzkoušet? Podle mně je vhodné se mu nějak ukázat, že seš zde a čekáš na něj. Hlavně to moc nepřeháněj. Nejhorší co můžeš udělat je, ho nějak stíhat. Byla by jsi za vtěrku a to není pěkný. Dívej se na to s nadhledem. Když to dopadne blbě, tak máš jistotu že to nebyl poslední kluk v tvým životě.