lenisek01234

Co mám dělat?

Jsem tmavovláska a na nohou mi rostou tmavé chlupy :( a ostatním holkám bílé co mám dělat aby mi taky rostly bílé?

Nejlepší odpověď
quentos

jedna má svůdná třináctiletá žákyně si již ve svém věku holí nohy – pokud tě tahle otázka hodně trápí, asi Ti taky nic jiného nezbude.
Nejlepší je ale se tím netrápit, protože inteligentním nepovrchním klukům to nevadí.

Další odpovědi
Damiana

Můžeš si je odbarvit. Budeš nožní blondýna. 🙂
Ale lepší než chlupaté nohy – ať tmavé nebo světlé – jsou jistě hladké. Oholit – alespoň z estetického hlediska…

hanulka11

jestliže jsi tmavovláska nemůžeš mít světlé chlupy a nepozoruj se vyraž ven , máš dlouhou chvíli tak vymýšlíš nemysly

terry

Běž ven, nohy se ti opálí a tmavé chlupy nebudou moc vidět.
Tmavovlasým lidem nerostou světlé chlupy.

bestanswer

Začni pít hodně mléka, tak 25 hektolitrů denně.

pizlicka

ja mam take na nohou tmave chloupky,no a co?merim 175cm,55kg,dlouhe stihle nohy mam,a nedepiluji!!!!!v res­tauraci,v krat­kych krataskach,pysne hodim nohu pres nohu,a okoli se libim.lidi obdivuji mé dlouhe stihle nohy a ja si libuji,ze si nikdo nevsiml,ze se nedepiluji.a kdo ano,vyjadril obdiv,ze dokazu byt svá,bez ohledu na ostatni.