olda12

Co mám dělat?

Co mám dělat když nechci přestat kouřit,vykouřím 40 deně,je to moje jediné hobby a doma mě furt otruvují že to smrdí a kdesi cosi,mě taky vadí jiné věci a neotravuju, co jim říct?

Nejlepší odpověď
Deli

Opravdu nechceš přestat kouřit???
Kolik dnes stojí krabička? Tuším 75 Kč?
To vypálíš denně 150 Kč.
A za měsíc 4500 Kč.
Za rok 54000 Kč.
To je ojeté auto.
Nebo dovolená u moře.
Nebo nová televize a nootebook.
Vážně to chceš prokouřit???
Za ty prachy můžeš mít úplně jiné hobby a ne zašedlou pleť a po ránu kuřácký kašel.

Další odpovědi
arygnoc

kuřte svojich 40 denně (jsem při vás).

mně taky vadí na (i blízkém okolí) mnoho věcí – proč tolik žereš, jsi tlustá a proto se mi protivíš (tudíž: nežer?), potíš se a nevoníš libě (nepoť se?), čumíš na stupidní seriály (zahoď TV?).

ať si každý uklidí před svým práhem.

To je ta česká maličkost – rejpat do druhých a svoje nevidět.

Vykašlete se na ně.

Já to udělal a mám klid.

stryda:

jop, to máte pravdu, ale tu jde o jiné – tu jde o to rejpání od okolí.

Já se už taky 3 roky snažím přestat, ale jaksi mi to nejde, hlavně, že odvykání mají zaplaceno feťáci a alkoholici od státu, ja jako kuřák si ho musím platit.

Děkuji, počkám si na ten infakt.

stryda

Myslel jsem že nepřestanu kouřit.Kouřil jsem 60 denně.Před 3 roky jsem šel po ulici samozřejmě zapáleny cigarko,najednou tma a vzbudil jsem se ve vrtulníku s maskou na hubě.Doktor mi řekl že si na mě zubatá šáhla.Ono to bez cigarety už jde 3roky.Tak přemyšlejte co je lepší.

kropitko

Taky nechci přestat, jednou jsem to zkoušela a přibrala jsem během dvou měsíců 15 kilo,,,vůbec jsem neušetřila, za jídlo jsem dala ještě víc, zdraví jsem si také neušetřila, jelikož díky nadváze mně začaly bolet nohy a ty nervy, co jsem u toho měla.

Snad jen rada, aby jste nebyl ostatním tak na obtíž,,kuřte venku,,,

Georgo2010

A zkoušel jste už elektronickou cigaretu, kdy v podstatě vdechujete čistý nikotin bez toxického dehtu? To potom klidně můžete kouřit i v pohodlí u televize a nikdo na Vás neřekne půl slova. Doporučuji navrhnout jako inspirativní dárek od rodiny.

anonym

elektrická cigareta nebo ještě nikoret inhalátor-v jedném šluku máte tolik nikotinu, kolik v 1 cigaretě a výjde peněžně levněji.
jinak doporučuji omezit dávku dehtu, nikoliv nikotinu, ten je skoro neškodný, pokud nechcete nic jiného kupovat, tak kupujte méně cigaret a zkuste se někdy projet na kole, projít pěšky divočinou nebo nějaký adrenalinový sport a ani si nevzpomenete na cigarety ;D