Avatar uživatele
olda12

Co mám dělat?

Co mám dělat když nechci přestat kouřit,vykouřím 40 deně,je to moje jediné hobby a doma mě furt otruvují že to smrdí a kdesi cosi,mě taky vadí jiné věci a neotravuju, co jim říct?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, arygnoc před 4680 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Opravdu nechceš přestat kouřit???
Kolik dnes stojí krabička? Tuším 75 Kč?
To vypálíš denně 150 Kč.
A za měsíc 4500 Kč.
Za rok 54000 Kč.
To je ojeté auto.
Nebo dovolená u moře.
Nebo nová televize a nootebook.
Vážně to chceš prokouřit???
Za ty prachy můžeš mít úplně jiné hobby a ne zašedlou pleť a po ránu kuřácký kašel.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

kuřte svojich 40 denně (jsem při vás).

mně taky vadí na (i blízkém okolí) mnoho věcí – proč tolik žereš, jsi tlustá a proto se mi protivíš (tudíž: nežer?), potíš se a nevoníš libě (nepoť se?), čumíš na stupidní seriály (zahoď TV?).

ať si každý uklidí před svým práhem.

To je ta česká maličkost – rejpat do druhých a svoje nevidět.

Vykašlete se na ně.

Já to udělal a mám klid.

stryda:

jop, to máte pravdu, ale tu jde o jiné – tu jde o to rejpání od okolí.

Já se už taky 3 roky snažím přestat, ale jaksi mi to nejde, hlavně, že odvykání mají zaplaceno feťáci a alkoholici od státu, ja jako kuřák si ho musím platit.

Děkuji, počkám si na ten infakt.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
stryda

Myslel jsem že nepřestanu kouřit.Kouřil jsem 60 denně.Před 3 roky jsem šel po ulici samozřejmě zapáleny cigarko,najednou tma a vzbudil jsem se ve vrtulníku s maskou na hubě.Doktor mi řekl že si na mě zubatá šáhla.Ono to bez cigarety už jde 3roky.Tak přemyšlejte co je lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Taky nechci přestat, jednou jsem to zkoušela a přibrala jsem během dvou měsíců 15 kilo,,,vůbec jsem neušetřila, za jídlo jsem dala ještě víc, zdraví jsem si také neušetřila, jelikož díky nadváze mně začaly bolet nohy a ty nervy, co jsem u toho měla.

Snad jen rada, aby jste nebyl ostatním tak na obtíž,,kuřte venku,,,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Georgo2010

A zkoušel jste už elektronickou cigaretu, kdy v podstatě vdechujete čistý nikotin bez toxického dehtu? To potom klidně můžete kouřit i v pohodlí u televize a nikdo na Vás neřekne půl slova. Doporučuji navrhnout jako inspirativní dárek od rodiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

elektrická cigareta nebo ještě nikoret inhalátor-v jedném šluku máte tolik nikotinu, kolik v 1 cigaretě a výjde peněžně levněji.
jinak doporučuji omezit dávku dehtu, nikoliv nikotinu, ten je skoro neškodný, pokud nechcete nic jiného kupovat, tak kupujte méně cigaret a zkuste se někdy projet na kole, projít pěšky divočinou nebo nějaký adrenalinový sport a ani si nevzpomenete na cigarety ;D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek