bubukaa

co mám dělat

vždy večer nemůžu usnout když je druhý den škola nevím proč?co stím?
Doplňuji:
promluvit si už jsem skoušela a medunkové kapky na spaní taky nic nepomáhá

Nejlepší odpověď
Michal

Odpoledne si prober co umíš a co ne a snaž se co nejvíc ,pak se běž ven projít alespoň na hodinu a čaj z meduňky také nic nezkazí. A šup do postele.Vždy ve stejnou hodinu a s pocitem ,že tě druhý den ve škole nic nezaskočí. Projdi si také svůj život ,jestli nemáš nějaké trápení a to nenos jako břemeno sama! Může to být tajná láska a nebo tě někdo trápí,nebo něco.Svěř se tomu koho dobře znáš.A věříš mu.

Další odpovědi
vlastina

Možná že máš z něčeho obavy.Pokud ano,tak si promluv z někým,komu důvěřuješ.Pak je těžké ti více poradit,když nevíme v čem je problém.

ten který je

Možná by pomohl večer před spaním čaj z medunky.

verka

Chtělo by to se do školy připavit odpoledne a pak s pocitem, že něco umíš lépe usneš.