Co mám dělat?

Jde o bejvalku mýho kluka, kterýho mimochodem strašně moc miluju,neustále mu píše že ho miluje nadává mi a snaží se ho prostě získat zpět ja už jsem z toho na nervy ne že bych mu nevěřila,ale díky ní se i hádáme posíláme jí někam oba ale nemá to cenu možná to přeháním ale trvá to už 4 měsíce a je vlezlá víc a víc nwm co mám dělat,pstě se nás snaží rozeštvat a bojim se aby se ji to nepovedlo :(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je zvláštní,že jí to tak dlouho baví. Bejvalá mého manžela to zkoušela asi tak 2 měsíce a bylo jí to prd platný. Manžel na její SMS nereagoval,telefony nezvedal,místům,kde se vyskytovala se vyhýbal. Prostě jí naprosto ignoroval. Nakonec vyzkoušela fintu,že mu napsala SMS,že jde spáchat sebevraždu...no a to už došla trpělivost mě. Půjčila jsem si manželův telefon,zavolala jí,že manžela to vůbec nezajímá,no a ať mi řekne kde je,že jí tam pošlu sanitu,že jí odvezou rovnou do blázince...tehdy to konečně pochopila a už dala pokoj.

Další odpovědi:

Pokročilý

Podle mne, čím více si budeš připouštět, že se bojíš, aby se jí to nepovedlo, tím více jí nahráváš a čím více se budeš se svým klukem hádat a čím více budeš na nervy, tím více se budeš od svého partnera oddalovat, protože dá přednost klidu.
A jinak, pokud jste s partnerem rozumní, sedněte si někde v klidu a proberte jednu alternativu, a to tu, že se dohodněte na setkání s bývalou, abyste si všichni tři o tom promluvili, je důležité, aby jsi byla v případě tohoto setkání klidná, vyslechla si, o co bývalé partnerce jde a došli k řešení, kde jí oba (Ty a Tvůj kluk) vysvětlíte, že takhle to dál nejde, že jste nyní spolu vy dva, že tímto nic nedocílí.

Bronzový

V prvé řadě si v tom musí udělat jasno tvůj kluk.Když jí to dá rezolutně na jevo,že o ni nemá zájem a ona i pak nedá pokoj,pak zakroč ty.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.