Co mám dělat?

Jde o bejvalku mýho kluka, kterýho mimochodem strašně moc miluju,neustále mu píše že ho miluje nadává mi a snaží se ho prostě získat zpět ja už jsem z toho na nervy ne že bych mu nevěřila,ale díky ní se i hádáme posíláme jí někam oba ale nemá to cenu možná to přeháním ale trvá to už 4 měsíce a je vlezlá víc a víc nwm co mám dělat,pstě se nás snaží rozeštvat a bojim se aby se ji to nepovedlo :(

Nejlepší odpověď
kropitko

Je zvláštní,že jí to tak dlouho baví. Bejvalá mého manžela to zkoušela asi tak 2 měsíce a bylo jí to prd platný. Manžel na její SMS nereagoval,telefony nezvedal,místům,kde se vyskytovala se vyhýbal. Prostě jí naprosto ignoroval. Nakonec vyzkoušela fintu,že mu napsala SMS,že jde spáchat sebevraždu…no a to už došla trpělivost mě. Půjčila jsem si manželův telefon,zavolala jí,že manžela to vůbec nezajímá,no a ať mi řekne kde je,že jí tam pošlu sanitu,že jí odvezou rovnou do blázince…tehdy to konečně pochopila a už dala pokoj.

Další odpovědi
Greneia

Podle mne, čím více si budeš připouštět, že se bojíš, aby se jí to nepovedlo, tím více jí nahráváš a čím více se budeš se svým klukem hádat a čím více budeš na nervy, tím více se budeš od svého partnera oddalovat, protože dá přednost klidu.
A jinak, pokud jste s partnerem rozumní, sedněte si někde v klidu a proberte jednu alternativu, a to tu, že se dohodněte na setkání s bývalou, abyste si všichni tři o tom promluvili, je důležité, aby jsi byla v případě tohoto setkání klidná, vyslechla si, o co bývalé partnerce jde a došli k řešení, kde jí oba (Ty a Tvůj kluk) vysvětlíte, že takhle to dál nejde, že jste nyní spolu vy dva, že tímto nic nedocílí.

vecernice

V prvé řadě si v tom musí udělat jasno tvůj kluk.Když jí to dá rezolutně na jevo,že o ni nemá zájem a ona i pak nedá pokoj,pak zakroč ty.