Co mam delat??

Dobrý den,potřebovala bych poradit,co mam udel nebo kam se obratit,aby mi byl syn sám do péče.Nebyli jsme odáni,máme dvouletého yna,přítel s o díte nestará,nejeví o nej zájem moc dekuji za odpovedi

Nejlepší odpověď
kropitko

Sepište návrh na svěření nezletilého dítěte a určení výživného pro nezletilé dítě,vzor návrhu si můžete stáhnout na internetu. Aby jste věděla co do návrhu uvést. Návrh pak zašlete k Vašemu soudu…nic se neplatí.

Další odpovědi
Miroslavst

Na odbor sociálních věcí oddělení péče o dítě u Městského úřadu v místě bydliště a tam poradí. Jinak podat návrh k soudu.
Akorát mi není jasné proč chcete určovat komu bude dítě svěřeno do péče, když je vaše a jak sama říkáte, přítel-otec se o dítě nestará.