Avatar uživatele
mapaf

Co mám dělat?

Strašně se mi líbí jedna holka, jenže ji moc osobně neznám (víceméně jen z facebooku) a tak bych jí chtěl poznat taky reálně, jenže to nevim jak jí říct (já moc asi neumim se seznamovat s lidmi a navazovat známosti) a zase nevim, jak to bude vypadat, když si s ní budu nejdřív hodně psát přes facebook, aby to nevypadalo divně, že si s ní furt píšu a přitom jí vlastně ani moc neznám a tak pořád dokola. (jsem zdrženlivý ve společenských vztazích a v navazování přátelství nejistý 15letý kluk)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5173 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

a co když to bude panenka? ta růžička ve vlasech ji sluší. Třeba ses mu zalíbila.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

ahoj mapafe pokud se ti tá holka líbí(nevím jak si dlouho spolu už píšete)tak jí napiš že se ti líbí a jestli by nebyla proti tak by jsi se s ní i chtěl setkat uvidíš jaká bude její reakce.pokud se jí líbíš i ty tak si myslím že nic proti vašému setkáni mít nebude držím palečky at ti to dobře dopadne.

děkuji ti miroslave za lichotku ale já už jsem zadaná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
afro.minerva

Není čeho se bát. Prostě ji požádej o osobní setkání a pozvi je na rande. Řekni i přímo, že se ti moc líbí a chtěl by jsi se s ní sejít. Tohle je nejlepší řešení. Zbytek je na ní. Buď se bude chtít sejít a nebo nebude. Nic na tom není. Je lepší odmítnutí, než to, že se člověk ani nepokusí. Holky mají rády ODVAHU!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bond73

Myslím si,že c tvém věku jte to zcela normání,že jsi zdrženlivý a tak trochu plachý,ale jediné co ti k tomuto mohu říci je to,že je nejlepší o tomto onu divčinu informovat,že jakési sympatie k ní chováš a že by jsi byl rád,kdyby došlo i k vašemu setkání. Pokud to neuděláš budeš se jen trápit v tom,zda by to bylo možné a zda né.Co riskuješ,jen to,že ti poví ano či né a budeš ,ít po dilematu,ale ujištuju tě,že takových situací prožiješ mnoho.Hodně štěstí a odvahu,držím palce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

pokus se s ní sejít třeba za měsíc.A klidně piš.Otázka jak a o čem?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wareg

Kdo neriskuje, nevyhrává… pokud o ni máš takový zájem, jak píšeš, asi stojí za to. Život je příliš krátký, abychom si jej neužili. Takže radím:

  1. napiš dopis, e-mail, vzkaz…, který jí nějakým způsobem předej
  2. natvrdo ji oslov

Vím, že se to lehce říká, ale i trochou drzosti se dá navázat pěkný vztah! Vím, o čem mluvím…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek