mapaf

Co mám dělat?

Strašně se mi líbí jedna holka, jenže ji moc osobně neznám (víceméně jen z facebooku) a tak bych jí chtěl poznat taky reálně, jenže to nevim jak jí říct (já moc asi neumim se seznamovat s lidmi a navazovat známosti) a zase nevim, jak to bude vypadat, když si s ní budu nejdřív hodně psát přes facebook, aby to nevypadalo divně, že si s ní furt píšu a přitom jí vlastně ani moc neznám a tak pořád dokola. (jsem zdrženlivý ve společenských vztazích a v navazování přátelství nejistý 15letý kluk)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

a co když to bude panenka? ta růžička ve vlasech ji sluší. Třeba ses mu zalíbila.

Další odpovědi
panenka

ahoj mapafe pokud se ti tá holka líbí(nevím jak si dlouho spolu už píšete)tak jí napiš že se ti líbí a jestli by nebyla proti tak by jsi se s ní i chtěl setkat uvidíš jaká bude její reakce.pokud se jí líbíš i ty tak si myslím že nic proti vašému setkáni mít nebude držím palečky at ti to dobře dopadne.

děkuji ti miroslave za lichotku ale já už jsem zadaná.

afro.minerva

Není čeho se bát. Prostě ji požádej o osobní setkání a pozvi je na rande. Řekni i přímo, že se ti moc líbí a chtěl by jsi se s ní sejít. Tohle je nejlepší řešení. Zbytek je na ní. Buď se bude chtít sejít a nebo nebude. Nic na tom není. Je lepší odmítnutí, než to, že se člověk ani nepokusí. Holky mají rády ODVAHU!!!

bond73

Myslím si,že c tvém věku jte to zcela normání,že jsi zdrženlivý a tak trochu plachý,ale jediné co ti k tomuto mohu říci je to,že je nejlepší o tomto onu divčinu informovat,že jakési sympatie k ní chováš a že by jsi byl rád,kdyby došlo i k vašemu setkání. Pokud to neuděláš budeš se jen trápit v tom,zda by to bylo možné a zda né.Co riskuješ,jen to,že ti poví ano či né a budeš ,ít po dilematu,ale ujištuju tě,že takových situací prožiješ mnoho.Hodně štěstí a odvahu,držím palce.

Michal

pokus se s ní sejít třeba za měsíc.A klidně piš.Otázka jak a o čem?

Wareg

Kdo neriskuje, nevyhrává… pokud o ni máš takový zájem, jak píšeš, asi stojí za to. Život je příliš krátký, abychom si jej neužili. Takže radím:

  1. napiš dopis, e-mail, vzkaz…, který jí nějakým způsobem předej
  2. natvrdo ji oslov

Vím, že se to lehce říká, ale i trochou drzosti se dá navázat pěkný vztah! Vím, o čem mluvím…