Pokročilý

Co mám dát švagrovi k 40.narozeninám?

chtěla jsem mu upéct originální dort ale on uz dostal od jeho známe a ta ho udelala urcite lepe nez bych mela ja..alkohol dostane temer od kazdeho takze si myslim ze to neni moc dobry darek..nic me nenapada..chtela bych jen neco malého co potesi..
Doplňuji:
pro Michala: to je skvely napad:) je to vtipne originalni a urcite to potesi:) dekuji moc :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Koukněte na Slevomat.cz,nebo Mydeals.cz a podobné servery,snad tam najdete něco zajímavého,co by ho potěšilo. Každý den je vyhlášena nějaká sleva....tyto slevy jsou poměrně výrazné.

Další odpovědi:

Bronzový

Já bych koupila ten alkohol a nelámala bych si s tím hlavu. Pokud by mi na tom extrémně záleželo, asi bych se poradila třeba s jeho ženou, kdybych sama nevěděla, co by ocenil.

Stříbrný

Koupil bych mu zmenšeninu toho co chce.Chceli auto,kupte mu ten model,ale jako autíčko pro děti.Máli rád jídlo,kupte mu minutku v podobě kuchaře.Atd. A malou lahvičku oblébeného alkoholu.Důležitý je jak si to necháte zabalit,na to se pohlíží.Pokud máte jiný názor, tak mu kupte to,co uznáte za vhodné.Zdraví Michal.

Zlatý

Co třeba lahvinku Porského vína nebo pětihvězdičkové Metaxy?

Pokročilý

Mému známému upekla mamka-masový dort.Ale pokud víte co ho baví tak na něco přijdete.

Diskuze k otázce

pavla233

Pokud má pochopení pro srandu daruj mu nafukovací pannu, já jsem ji kupovala zde na http://www.sexshop-erotic.cz/

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.