lilibou

Co mám dát švagrovi k 40.narozeninám?

chtěla jsem mu upéct originální dort ale on uz dostal od jeho známe a ta ho udelala urcite lepe nez bych mela ja..alkohol dostane temer od kazdeho takze si myslim ze to neni moc dobry darek..nic me nenapada..chtela bych jen neco malého co potesi..
Doplňuji:
pro Michala: to je skvely napad:) je to vtipne originalni a urcite to potesi:) dekuji moc :)

Nejlepší odpověď
kropitko

Koukněte na Slevomat.cz,nebo Mydeals.cz a podobné servery,snad tam najdete něco zajímavého,co by ho potěšilo. Každý den je vyhlášena nějaká sleva…tyto slevy jsou poměrně výrazné.

Další odpovědi
Bunnik

Já bych koupila ten alkohol a nelámala bych si s tím hlavu. Pokud by mi na tom extrémně záleželo, asi bych se poradila třeba s jeho ženou, kdybych sama nevěděla, co by ocenil.

Michal

Koupil bych mu zmenšeninu toho co chce.Chceli auto,kupte mu ten model,ale jako autíčko pro děti.Máli rád jídlo,kupte mu minutku v podobě kuchaře.Atd. A malou lahvičku oblébeného alkoholu.Důležitý je jak si to necháte zabalit,na to se pohlíží.Pokud máte jiný názor, tak mu kupte to,co uznáte za vhodné.Zdraví Michal.

dudu

Co třeba lahvinku Porského vína nebo pětihvězdičkové Metaxy?

vlastina

Mému známému upekla mamka-masový dort.Ale pokud víte co ho baví tak na něco přijdete.

pavla233

Pokud má pochopení pro srandu daruj mu nafukovací pannu, já jsem ji kupovala zde na http://www.sexshop-erotic.cz/