Avatar uživatele
lilibou

Co mám dát švagrovi k 40.narozeninám?

chtěla jsem mu upéct originální dort ale on uz dostal od jeho známe a ta ho udelala urcite lepe nez bych mela ja..alkohol dostane temer od kazdeho takze si myslim ze to neni moc dobry darek..nic me nenapada..chtela bych jen neco malého co potesi..
Doplňuji:
pro Michala: to je skvely napad:) je to vtipne originalni a urcite to potesi:) dekuji moc :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas před 4941 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Koukněte na Slevomat.cz,nebo Mydeals.cz a podobné servery,snad tam najdete něco zajímavého,co by ho potěšilo. Každý den je vyhlášena nějaká sleva…tyto slevy jsou poměrně výrazné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bunnik

Já bych koupila ten alkohol a nelámala bych si s tím hlavu. Pokud by mi na tom extrémně záleželo, asi bych se poradila třeba s jeho ženou, kdybych sama nevěděla, co by ocenil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Koupil bych mu zmenšeninu toho co chce.Chceli auto,kupte mu ten model,ale jako autíčko pro děti.Máli rád jídlo,kupte mu minutku v podobě kuchaře.Atd. A malou lahvičku oblébeného alkoholu.Důležitý je jak si to necháte zabalit,na to se pohlíží.Pokud máte jiný názor, tak mu kupte to,co uznáte za vhodné.Zdraví Michal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Co třeba lahvinku Porského vína nebo pětihvězdičkové Metaxy?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

Mému známému upekla mamka-masový dort.Ale pokud víte co ho baví tak na něco přijdete.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pavla233

Pokud má pochopení pro srandu daruj mu nafukovací pannu, já jsem ji kupovala zde na http://www.sexshop-erotic.cz/

před 4180 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek