Pokročilý

Co mám dát manželovi ke třicetinám?

Vžijte se do role mého manžela a poraďte mi, co by tak mohl chtít :D V anketě je tak to, co napadlo mě...
Doplňuji:
Díky za rady, nakonec jsem se asi rozhodla pro hodinky, žádnej zázrak, ale celkem fajn(http://www.hodinky-damske-pans ke.cz/…? ). Chtěla jsem nezávislý názor, jak ho znám, tak už všechno dostal, ještě jednou teda děkuju :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Zlatý

Něco jiného

A jak se mám vžít do role vašeho manžela,když neznám ani vás.Bydlíte a žijete s ním v,víte jak tráví volný čas,tedy dárek ke 30 narozeninám byste měla vybrat umět.Má manžel koníčka?Čte?Přizpůsobte dárek těmhle aspektům.Alkoholu i oblečení bych se vyhnula,raději bych koupila hodinky a nechala na ně vyrýt věnování,nebo bych pořídila řetízek,pokud si na podobné šperky potrpí. A ajko bonus bych udělala obložený talíř z laskomin,co mám rád.Ikdyž...ještě k oblečení-pokud by to byla sportovní souprava například,ta se může hodit.
Nakonec manžela znáte nejlépe vy.

Další odpovědi:

Zlatý

Něco jiného

Doplňuji:
Hezké hodinky, řetízek, něco prostě na památku, aby mu to ty třicátiny připomínalo. A přitom si i vždy vzpomene na Vás ( i když na Vás myslí pořád jistě i teď ).:-)

Něco jiného

Já, když jsem měl tento věk, mým přáním( přísně veřejným) byly rybářské potřeby, ale je mnoho dárku a darů, kterým se zavděčíš. Já osobně jsem odmítal oblečení, obuv a mužskou kosmetiku. Lahvinka, která se vypije s hosty , není k zahození.

Zlatý

Něco jiného

zkus najít něco, co by nějak zvýraznilo tvou hloubku. Př: ta, kterou miluji já, sbírá třeba klíčky ..ale nemysli, není vůbec snadné najít ten pravý klíček, chápeš? Ale můžeš to samozřejmě pojmout i povrchně, peníze nebo alkohol taky není špatný ,)

Zlatý

Něco jiného

nic jiného bych mu nekoupila jen tyto
hodinky určitě z nich bude mít velkou
radost, protože já dostala ke 40 tým
narozeninám taky hodinky a tak jsem
se radovala i když je moc nenosím jen
když jdu někam do společnosti jinak
používám mobil :D
http://hodinky.heureka.cz/…

Stříbrný

Něco jiného

pokus se na tohle musíš ptát tady, úplně cizích lidí...tak mám obavu, že už to dlouho manžel nebude...takže se tím netrap a dej mu klidně takovu neosobní věc jako flašku, nebo první co uvidíš ve výloze...

Zlatý

Něco jiného

Já dala manželovi k 30 taky hodinky, nosí je už 3 roky. Já jsem od něho dostala ke stejnému výročí také hodinky a nosím je moc ráda.

Pokročilý

Něco jiného

No pokud jste spolu dýl a trochu vám to třeba vázne v posteli, a i kdyby ne, tak si kup nějakej megasexy obleček (mně osobně by se líbilo něco takovýhohle http://www.astratex.cz/… :D) a hupsněte na to :D

Bronzový

Něco jiného

Sex

Pokročilý

Něco jiného

Problém je v tom, že nikdo taky na odpovědi.cz nezná vašeho manžela tak dobře jako vy. Těžko se radí, když nevíme, co má váš manžel rád a co ho zajímá. Raději zkuste nějaký vyhledávač dárků, kde je možné dárek i rovnou zakoupit, např: http://darky.mall.cz/. Tam zadáte Vámi požadované parametry a dostanete různé tipy na dárky. Třeba vám tam něco padne do oka.

Zlatý

Něco jiného

Třicetiny jsou celkem pěkné výročí. Myslím, že ty hodinky jsou dobrá volba :-)

Stříbrný

Něco jiného

Doplňuji:
Žádného chlapa neurazí nové Ferarri

Stříbrný

Něco jiného

Pokud budu mluvit za sebe, tak mne by dárek v podobě pěkných švýcar potěšil.

Pokročilý

Něco jiného

Něco jiného

Striptérku

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.