markos111

co mám dát klukovi??

můj kamarád mě přes skype pozval na hasiče ale já jsem nemohla,co mu mám dát jako omluvu?-márád morčata,zelenou a modrou barvu
Doplňuji:
je mu jedenáct,moc vám děkuji

Nejlepší odpověď
www

Něco pro jeho morče, nebo morčata v ‚jeho‘ barvě.
Také krmivo pro ně, už bez ohledu na barvu 😉

Další odpovědi
gumiczud

Kolik je tobě? Já myslím že stačí i kamarádská pusa,ve filmech to zabírá 😁

Jsemtady

Dej mu vysvetleni proc jsi nemohla. Nemyslim si ze by bylo potreba neco dalsiho.

LuK4S3k CZ

To jako když se tě někdo zeptá jestly půjdeš ven a ty nebudeš moct tak mu koupíš bonboniéru dárek a budeš ho na koulenou prosit aby ti odpustil ?