LůcaDůcaPůca

Co mám dát 13. (14.) letému kamarádovi k narozeninám?

Odpovědi
SonsyMite

Jestli kouří? To už se pokládá za téměř samozřejmost kouření ve 13ti letech?

Tak určitě by ho potěšilo něco jako: http://www.par­fums.cz/parfe­my-muzi/

Ivetka :*

Jestli kouří tak mu kup nějakej hezkej drahej zapalovač.

venkovan

To záleží jaké máš finanční možnosti. Někdo tedy doporučí zapalovač, jiný sirky, další třeba kvalitní doutník a pár slabomyslných řekne – co má za koníčky (s výjimkou koření cigaret). Pokud má šikovné ruce, možná by ho potěšil i nějaká modelová stavebnice, a nebo pozvání na nějaký ten dortík apod. Pro tento věk kluků je i dost kvalitních knížek.

tatanka

JSEŠ LI JEHO OPRAVDU DOBRÁ KAMARÁDKA TAK HO POZVI NĚKAM DO PŘÍRODY NA VÝLET A JASNĚ MU DEJ KOMUNIKATIVNĚ NAJEVO JAKÝ VZTAH K NĚMU CHOVÁŠ.