JanaViki

Co mam cekat od toho, ze jde muj kluk na koupaliste s jeho byvalou?

Vim, jake umeji byt holky „sv*ne“..

Nejlepší odpověď
www

Pokud půjdou skutečně na koupaliště, můžeš očekávat, že se vrátí vykoupaný. 😁
Vše ostatní záleží na spoustě rozličných věcí.

Doplňuji:
Opravuji.
Ne ‚..že se vrátí vykoupaný..‘, ale ..že bude vykoupaný.. 🙂

Další odpovědi
marci1

Cokoliv. Proč jsi nešla taky ? 🙂

redy

Když ho neutopí, tak nic 🙂

Mc Merkurion

nic,myslím do budoucna,když jde s bývalou a ne(ní) s tebou,tak bude někde chyba…

ivzez

S čí bývalou?

Možná bych se pozastavila nad tím, že jde se svou bývalou,
i když ani na tom nemusí vlastně být nic špatného…

Mirdas

Buď mu věříte, nebo ne.
Čekat se dá mnoho věcí, například že se zcela vyjasní váš vstah a budete mít jasno v jakémkoliv směru, což je pro budoucnost jen dobře.

anonym

Čekat se dá kde co, holky jsou potvory, to máš recht, a tys byla zatím doma? Proč?

mojitek

tak holky častokrát potvory jsou,ale jde o to,jestli není potvora ON. Tady bude NĚCO v nepořádku,protože by ho to jinak s největší pravděpodobností ani nenapadlo vzhledem k tomu,že ON má holku ale přesto jde s bejvalkou… Pošli ho někam !