Co mají společného Immanuel Nobel a Alfred Nobel ?!

Doplňuji:
Nemusí to být inteligent , který moji otázku pochopí!

Nejlepší odpověď
annas

Jsou z jedné rodiny – otec Imanuel a syn Alfréd.

Další odpovědi
chudst

A mimo to, že jsou z jedné rodiny v příbuzenském poměru, jako psala Kerberus, tak i Alfrédův tatínek ve spojení s konstrukční prací experimentoval s různými technikami odstřelování skal.

(Mimo jiné byl jeho otec Immanuel Nobel inženýr a vynálezce, stavěl mosty a budovy ve Stockholmu.)

Zdroj: http://www.ve­likani.cz/index2­.php?zdroj=no­bela&kat=ostve

anonym

Evidentně příjmení, pokud to mělo být něco jiného, pak není otázka jasně formulována.
Doplňuji:
Poznámka nijak nevyvrací nejednoznačnost dotazu.