annas

Co mají společného červenec 2001, květen 2005, březen 2009 a srpen 2010?

Dostala jsem mailem tuto otázku.
Doplňuji:
Já jsem to rovněž nevěděla. Dostala jsem samozřejmě i odpověď.
Roky byly zvláštní tím, že každý měl 5× neděli, 5× pondělí i 5× úterý, což je neobvyklé v jednom měsíci. Údajně se to děje 1× za 823 roků.

Nekontrolovala jsem to, jen převzala odpověď.

Nejlepší odpověď
Terryle

Povodně mě napadly taky, ale chybí tam rok 2002, kdy byla pod vodou Praha. Leda že by to byly povodně v určité konkrétní oblasti…

Další odpovědi
BEAES

Také mně to došlo, ale jen u srpnu 2010, Vy píšete i jiné roky…to by bylo průměrem po 5 letech a ne po 823.

rybíz

Možná povodně.

annas

Beas, nevím, jak jsem převzala, tak jsem napsala. Nepřemýšlela jsem o tom.