Georgo2010

Co mají nařízeno dělat rozvozci pizzy,když na místo předání objednávky nikdo nepřijde či zákazník po převzetí nezaplatí?

Odpovědi
mojitek

Nevím jak teď,ale před pár lety když si nikdo nepřevzal objednávku -buďto z toho důvodu že se jednalo o „jakýsi žertík“ nebo tam ten objednavatel prostě nepřišel..nedá se dělat nic,i to se stane.Dojedete l ina místo určení dovážky a zavoláte li na kontakt který uváděl objednavatel a stejně je to marné..V tom případě kurýr nemůže dělat nic,jen se s pizzou hezky vrátí tam kde jí vzal a oznámí nepřevzetí objednávky.Nic víc se nedá dělat.

iceT

Ono se dnes dá objednat jídlo i přes net,a celé je to o důvěře dovozce.Stejně jako si alespoň u nás ve městě neobjednáte taxi z neveřejného čísla.Ten systém prostě neveřejné číslo blokne a hovor nespojí.
A nerozumím tomu jak zakázník objednávku nezaplatí,když si objednám pizzu a někdo mě ji přiveze,tak většinou se platí z ruky do ruky,pokud dovozce neinkasuje hned,tak by neměl objednávku předat.
A pokud uvedená adresa nesouhlasí a nebo je telefonní kontakt nedostupný,tak by to mělo být celkem prosté-číslo by se mělo přidat na nějakou listinu,aby se pro příště vědělo,že celá objednávka byla falešná.