Michal Kole

Co mají mezi s sebou za spor Ornella Štiková a Gabriela Partyšová ?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ornela čeká dítě s manželem Gábiny.

Další odpovědi
Natty*

Manžel Partyšové, Kokta ji podváděl s Ornellou. Teď je Ornella těhotná, údajně s Koktou. Ornella se chce neustále zviditelňovat a chodí i s břichem do barů (pije tam džusy), kde se jí na všechno vyptávají média, což ji asi dělá děsně dobře… Podívej se: http://www.su­per.cz/14106-kokto-tohle-by-se-ti-libilo-myslite-ze-bude-ornella-vypadat-za-par-let-jako-jeji-mama.html
Trochu mi připadají jako nevlastní sestra a macecha Popelky z Tři oříšky pro Popelku.. Posuď sám.
A musím ti to zase napsat, jako ty mě!!!
NAUČ se ČÍST DRBY!!! Když se podíváš na Super.cz a zadáš Ornella, tak ti vyjede asi sto článků…

Rocker

Ani jednu z nich neznám,ale podle toho,co se tu o nich píše tak to musí být asi pěkný pipiny:-)

ReHu

Michale nědělej, že neumíš Googlit.