Michal Kole

Co májí dělat rodiče s 15 dcerou, co má kluka a problém „že při tom MŮŽE vznikne dítě“ nijak dcera neřeší?

Antikoncepci dcera nebere a kondom po klukovi nevyžaduje, či jej dokonce nechce ?

Nejlepší odpověď
venkovan

Zašít.

Další odpovědi
Protiva

Znáš ten vtip?

Moja sestra je velmi nemocná. Každý den sní jeden prášek. Skrývá to před rodiči, aby se moc nepolekali.

anonym

Mohou si zoufat, zmydlit ji tak, že si pár dnů nesedne na zadek a aspoň na chvíli bude mít jiné myšlenky než právě ty „jiné myšlenky“, zkoušet si s takovým nerozumným pulcem povykládat, co všechno ji může díky vlastní hlouposti potkat,
nakoupit jí antikoncepci, zazdít ji do věže, přivázat ke stolu a spoustu dalších neúčinných a nezákonných praktik.
Hlavně se mohou takoví rodiče hodně modlit, aby se jim tahle „pohroma“ vyhnula. Je jasné, že kdyby dcerunka otěhotněla a dítě porodila, tak se o ně nejspíš budou starat zase tito rodiče.
Michale, nežeň se. Kdybys měl patnáctiletou dceru, bylo by to k nepřežití.

Drap

Co by tak asi mohli dělat ? Vzít dceru a zajít s ní k psychiatrovi.

Efchen

Asi bych jí na jeden den nechala hlídatdítě ve věku do 2 let,aby si „užila“. Uvidíme,jestli se jí pak bude chtít riskovat,že by mohla otěhotnět. Možná by jí i chtělo podrobně vyprávět,co vůbec porod je,co se při něm dějě,kde to všude praská,jak to bolí a vůbec přiblížit i těhotenství…a pak ještě osvětlit chudší poměry,ve kterých by musela žít,nedokončila by základní/stře­doškolské vzdělání,tudíš by se nemohla logicky živit žádnou slušnou,dobře placenou prací…