Michal Kole

Co mají dělat rodiče, když jejich dítě nezvládá předmět, ale problém spíše je že si dítě nesedne s učitelem ?

Prostě dítěti nevyhovuje styl výuky učitele, způsob jeho zkoušení, a podobně.

Mě osobně výuka ve třídě nevyhovovala.

Mě by se více líbil e-learning, když bych měl několika minutové video s úvodem do problematiky a pak nějaký článek s úvodem, kde by bylo popsáno detalněji co bylo ve videu

a každé podtéma mělo svoje video + psaný text + obrázky

Hledat nějakou pasáž v 60 minutovém videu není zrovna nejpohodlěnjší 🙂

Odpovědi
anonym

Já bych si promluvil přímo s vyučujícím a popř. se poptal i jiných rodičů, zda v tom vidí také problém či ne.