Co mají dělat plavci, když do bazénu si normální brýle víz nemůžou, aby je nelovili po dně a bez nich nevidí?

Myslím rekreační plavce NE profesionální sportovce

Nejlepší odpověď
anonym

Obvykle si pořídí kontaktní čočky.

Další odpovědi
dědapetr

Dají se používat i tyto brýle:
http://img.na­dapenny.com/t20/112­40/nadap035058375­590231.jpg

Brýle plavecké dioptrické
http://www.divers-direct.cz/bryle-plavecke-dioptricke/d37441/

anonym

Vezmou si čočky.Znám i pár fotbalistů,co si je na zápasy berou.Myslím tím také ty vesnický mače.

hanny 2

Mohou si vzít kontaktní čočky.Ale já normálně plavu se slunečními brýlemi,tak proč by nemohli?Akorát se nesmí potápět.

tom004

Tak použij kontaktní čočky.

Ing.internet

mají kontaktní čočky nebo bez nich. Záleží na požkození očí…

baghira

Plavu i s brýlemi (akorát nesmím moc divočit, aby mi nespadly). Druhá možnost plavat bez brýlí je taky možná – při plavání moc vidět nemusíš: konec bazénu a okolní plavce zaregistruješ i se čtyřmi dioptriemi, a víc vidět nepotřebuješ.
Existují sportovní brýle (s gumičkou na upevnění).