Co maj lidi proti bezdomovcum ?

Doplňuji:
dudu jsem uz prez ctiri roky na ulici a chlastu mymo oslav ve vzdalenem rodisti jsem se chlastu netknul . Vybral jsem si tento zivot sam doma bylo hur nez my je ted ale presto jsem nepodlehl zadnym nastraham ulice jsem podstivi SQOTTHER a nestydim se za to VLK855 / SVB plzen (svobodna vlci bouda) :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Zlatý

chastaji

Chlast jim rozloží osobnost i charakter poté co ztratí motivaci žít jinak. Můj kamarád se chytil flačky už krátce po dokončení vysoké školy. Nejprve si zhoršil postavení v práci a pak postupně propíjel majetek po rodičích /les, pozemky a chalupu/. Svoji tragedii "korunoval", když si prodal střechu nad hlavou /byt v Brně/ a začal zde žít v podnájmu. Nakonec se jako osmapadesátiletý starý mládenec o jednom víkendu oběsil v práci.
Doplňuji:
Kolego GVKB bez mučení a popravdě přiznávám, že uplatňované názory a vůbec celou Vaši filosofii nechápu a většinu názorů přijímám jako úlet dezorientovaného jedince. Nebo opravdu usilovná snaha většiny společnosti o uplatnění se, předání svého genetického dědictví po předcích, výchova potomků k obrazu svému a jejich zušlechtění cestou jejich nejvyššího vzdělání je "trapné" divadlo, které hrubým způsobem narušuje ideologii většiny bezdomovců? Pak na adresu podobných vizionářů nelze, než velmi nahlas konstatovat "táhněte do háje"!!!

Další odpovědi:

chastaji

Doplňuji:
Než by si koupili aspoň jídlo, tak jen všechno propijí, kdybys jim dal kus chleba, vzteky ho zahodí, to je odzkoušené, u nás ve městě dělají jen ostudu, opíjejí se do bezvědomí, zašpiní celé okolí, nemají vůbec snahu o jiný život

Stříbrný

stil mluvi

Doplňuji:
Tedy styl mluvy konkrétně tvůj :) Já nemám proti bezdomovcům vůbec nic, ani to nejmenší, chápu i to, že když se někdo nemeje, když ani nemá kde a nemá kde prát, že smrdí... Znala jsem hodné človíčky na dně...
Spíš jsou mi divní bezdomovci, co jsou furt na netu a tak nějak hýří hrubkami až více, než by činil skutečný bezdomovec. Řekla bych vtipné, kdyby to bylo vtipné.

Pokročilý

smrdi

Smrdí a stále žebrají prachy na chlast a kuřivo, což člověku otráví den. To je pomalu každý den nějaký a já neřikám, že žádnej z nich by si nezasloužil pomoc, že žádnej z nich ke svýmu stavu nemoh přijít jak slepej k houslím, většina si za to ale může sama...
Doplňuji:
Kamarádka mojí spolubydli(ona je taky "případ") prý jednou, když po ní na Hlaváku chlápek somroval, že nemá za co se dostat domu do Ostravy, tak mu došla PŘÍMO koupit jízdenku a pak s nim došla k tomu autobusu a posadila ho do něj:-D Čučel prý jako puk. Asi se dobře poučil:-D...a tak se na ně musí...

Stříbrný

smrdi

Doplňuji:
Když jedu tramvají po Praze a náhodou si do ní sedne bezdomovec tak okolí je doslova zamořeno a lidi se držejí v uctivé vzdálenosti.

vypadaj ohavne

Doplňuji:
Vše je divadlo a bezdomovci jej nehrají tím narušují řád divadla!

Bronzový

smrdi

Pokročilý

smrdi

Bronzový

smrdi

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Malé doplnenie, bezdomovcom s trvalým bydliskom sa môže stať každý človek a veľmi rýchlo. Nemá ubytovanie, ale platiť musí, aby o bydlisko neprišiel. Komplikované, ale je to realita.
Stačí malá nepozornosť a oheň je na streche. Takže byt máte, ale vo forme popola, a kým ho nedáte do aspoň obyvateľného stavu, ste bezdomovec. Ale všetky bytové platby musíte platiť, aj keď ich neužívate.
Takéhoto ´dočasného´ bezdomovca, pokiaľ sa nespustí a neklesne na mysli, v hromadnej doprave nespoznáte. Neplatí preň ani jedna z vami predvolených odpovedí.
zdroj: vlastná skúsenosť (ešte, že je leto)

Zlatý

led

Dobré je vložiť aj jiná odpověď, aby bolo viac možností.
V prvom rade si treba uvedomiť, kto je bezdomovec. Typov vzniku bezdomovectva je viacej
1 - vlastným pričinením,
2 - strata zamestnania, zdroja prijmu
3 - obeť cudzích zištných záujmov

Tak isto i typy bezdomovcov sú rôzne:
1 - aktívní, snaha začleniť sa naspäť do spoločnosti, veľakrát ho
ani od pohľadu nepoznáte, hľadá prácu, prípadne pouličný predavač "bezdomoveckého" časopisu Notabene (Slovensko) podobný som videla aj v ČR
2 - pasívní - ten najkrikľavejší jav - bez snahy začleniť sa, žijúci ´voľným´životom, kde sa dá, park, kanál, les, znížená hygiena z toho vyplíva i vonkajší zjav "Když jedu tramvají po Praze a náhodou si do ní sedne bezdomovec tak okolí je doslova zamořeno a lidi se držejí v uctivé vzdálenosti."

anonym

Souhlasím..

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.