Avatar uživatele
Weroniq

Co má žena dělat, aby partnerovi po čase nezevšedněla?

aby se tak nějak neokoukala.. aby se nezačal koukat po jiných, hubenějších, hezčích, zábavnějších.. i když teď tvrdí, že jste nejkrásnější VY a přesto víte, že to tak ale není :/
Doplňuji:
ale tak já nemyslím jen o vzhledu, celkově.. aby nezačal hledat jinde něco, co u mě postrádá a ruku na srdce, vzhled není taky úplně zanedbatelný

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, hanulka11, tom004 před 4635 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Tak,to by mne také zajímalo.Dodneš­ka,jsem nepochopil,jak to dělá má žena,že jsme pořád spolu,a co,dělám já,že už dávno neprchla.Ale,možná stačí,neblbnout,a hlavně,nezblbnou­t. :))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Být ve vztahu, který je založený na jiných hodnotách, než je vzhled.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Chovej se přirozeně , dbej na sebe i doma,
vztah musí fungovat bez podezírání a myšlenek na takové věci které tě napadají.
Nemůžeš chlapovi zakázat ,aby se nedíval na jiné. To prostě nelze…ale jeho musí táhnout domů to zázemí které mu vytvoříš a jak spolu komunikujete a tak prostě z maličkostí se skládá každodenní život a ten by měl fungovat. Lidé by se na sebe měli těšit a umět spolu být a třeba i mlčet.
A hlavně každý by měl ctít i soukromí toho druhého .A mít volnost na své koníčky .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Nestat se jeho služkou, stále pečovat o svůj zevnějšek tak, jak to dělala dříve, být sama sebou, mít vlastní zájmy, nebýt na partnerovi závislá, umět mu naslouchat, nestarat se o něj jako o malé děcko, nesnažit se ho převychovávat atp.
A nechat ho koukat po jiných. Na koukání se přece není nic špatného 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

To trochu také záleží na povaze. Ale všeobecně si myslím, že třeba dělat celkově život zábavný.
A také mě napadlo, co dělá tvůj partner, aby ti nezevšedněl a neokoukal se 🙂?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Zachovat si smysl pro humor.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek