Weroniq

Co má žena dělat, aby partnerovi po čase nezevšedněla?

aby se tak nějak neokoukala.. aby se nezačal koukat po jiných, hubenějších, hezčích, zábavnějších.. i když teď tvrdí, že jste nejkrásnější VY a přesto víte, že to tak ale není :/
Doplňuji:
ale tak já nemyslím jen o vzhledu, celkově.. aby nezačal hledat jinde něco, co u mě postrádá a ruku na srdce, vzhled není taky úplně zanedbatelný

Nejlepší odpověď
tom004

Tak,to by mne také zajímalo.Dodneš­ka,jsem nepochopil,jak to dělá má žena,že jsme pořád spolu,a co,dělám já,že už dávno neprchla.Ale,možná stačí,neblbnout,a hlavně,nezblbnou­t. :))

Další odpovědi
Hlada

Být ve vztahu, který je založený na jiných hodnotách, než je vzhled.

hanulka11

Chovej se přirozeně , dbej na sebe i doma,
vztah musí fungovat bez podezírání a myšlenek na takové věci které tě napadají.
Nemůžeš chlapovi zakázat ,aby se nedíval na jiné. To prostě nelze…ale jeho musí táhnout domů to zázemí které mu vytvoříš a jak spolu komunikujete a tak prostě z maličkostí se skládá každodenní život a ten by měl fungovat. Lidé by se na sebe měli těšit a umět spolu být a třeba i mlčet.
A hlavně každý by měl ctít i soukromí toho druhého .A mít volnost na své koníčky .

Ponytail

Nestat se jeho služkou, stále pečovat o svůj zevnějšek tak, jak to dělala dříve, být sama sebou, mít vlastní zájmy, nebýt na partnerovi závislá, umět mu naslouchat, nestarat se o něj jako o malé děcko, nesnažit se ho převychovávat atp.
A nechat ho koukat po jiných. Na koukání se přece není nic špatného 🙂

terry

To trochu také záleží na povaze. Ale všeobecně si myslím, že třeba dělat celkově život zábavný.
A také mě napadlo, co dělá tvůj partner, aby ti nezevšedněl a neokoukal se 🙂?

Deli

Zachovat si smysl pro humor.