BEAES

Co má vrána společného s lyrou, co svině s levandulí?

Latinské přísloví…

Nejlepší odpověď
annas

Lyra krásně zní, vrána kráká, levandule voní, svině zapáchá. Nemají tedy nic společného.

Těmito slovy pochlebuji, lichotím, srovnám nesrovnatelné. Přesvědčuji, třeba i jako prodejce, ovlivním kupujícího, že ode mě zboží koupí.

Další odpovědi
kapka

Já bych řekla, že spíš rozdílného, lyra mnohem lépe zní než hlas vrány a levandule také více voní, než prasátka