Peťul Ka

Co má vliv na vznik pouští uvnitř pevnin?

Mám na výběr:

  1. značná vzdálenost od moře a dešťový stín vysokých pohoří
  2. velký rozdíl teplot mezi létem a zimou
  3. trvalá oblast tlakové výše během celého roku
  4. malá nadmořská výška (do 500 m) včetně proláklin

Nejlepší odpověď
quentos

Domácí úkoly za líné studenty se tady neřeší.

Další odpovědi
led

Pomôcka pri učení je učebnice online
Zemepis:
http://ucebni­ce.fraus.cz/roz­sireni/online-zemepis-link/
http://ucebni­ce.fraus.cz/roz­sireni/on-line-podpora-zemepis/

Peťul Ka, čo urobíš, ak ti väčsina dá chybnú odpoveď. Ako si to overíš, ak to nevieš? hneď sa blíži prvá „guľa“ (5)
lepšie je radšej sa samostatne učiť a nie spoliehať na iných…

Louise:3

Máme snad na čele GOOGLE?!

Peťul Ka

Tak za prví. nejsem líná studentka, celý den jsem se snažila to najít jak v sešitě tak v učebnici ale tam nebyla ani zmínka o tom a na internetu to taky nebylo. za druhé není to domácí úkol ale příprava na test. Já nemůžu za to že nám na hodině říkají plno nedůležitých věcí a do testu nám pak dávají úplně něco jiného !!!