suaeda

Co má udělat s „virem“ KB3035583?

Pro neznalé, je to podbízející aktualizace na OS Windows 10. Pokud aktualizaci KB3035583 odinstalujete tak po restartu se protivná ikonka z okýnky na liště objeví znova. Poraďte jak se toho zbavit. Díky za rady.
Předem upozorňuji win 10 jsem zkoušel a nahrazovat je za dobré win 7 nechci.

Nejlepší odpověď
tekumseh

Aktualizaci KB3035583 je nutné odisntalovat a skrýt, jinak se nainstaluje znovu. Postup viz odkaz, prakticky odzkoušeno včera.

Zdroj: http://www.fos­for.cz/tips/jak-odstranit-gwx.php

Další odpovědi
Mc Merkurion

a nejen tato…
viz zde:
a nejen že nabízí,ta další ti ho začne automaticky stahovat a instalovat (W10) > zakázal jsem veškeré automatické aktualizace a dal „ručně“…
ad ptáč: „chyba“ nebyla odstraněna,jen byla přivedena k dokonalosti…

ptáč

Toto prý vzniklo náhodou v MS. Tato aktualizace na Win 10 probíhá, i když byla v registrech zakázána. Ale chyba byla už odstraněna. Buhužel nikdo neví, čím upgrade na desítkovou verzi zastavit. Ale to je včerejší zpráva ze softu.

Zdroj: http://www.zi­ve.cz/bleskov­ky/microsoft-donutil-uzivatele-k-upgradu-na-windows-10-i-kdyz-nechteli/sc-4-a-180082/default.aspx

jáára

„Předem upozorňuji win 10 jsem zkoušel a nahrazovat je za dobré win 7 nechci.“
Důvod?

Edit: Dobré je za tři