Ryboun

Co má u sebe člověk, který přestal kouřit?

Nejlepší odpověď
Kepler

Vždycky peníze, aby mohl začít zase znova. Já měl tak silnou vůli, že jsem přestal kouřit až 5× ročně.

Další odpovědi
Lamalam

Cigarety a zapalovač. Co kdyby,,,

dudu

Kouřil jsem téměř padesát let. Před třemi roky toho kvůli nemoci ze dne na den nechal. Zpočátku bylo bažení po cigaretě velmi silné, hlavně při pobytu na chalupě. Dnes už si jen vyčítám svoji hloupost a kuřáci mně smrdí i přes ulici. Pokud míjím trafiku, v duchu si říkám „právě jsi ušetřil stovku“.

vas999

No, takový člověk by u sebe mohl mít pořádně silnou vůli. Já třeba znám 4 nebo 5 lidí, kteří přestali kouřit a dosud se k tomu nevrátili.

marci1

Bonbóny, žvýkačky a hlavně cigarety, kdyby to na něj přišlo. 🙂