co má ted zadat, když si chci toto objednat?

http://www.ka­sa.cz/kosik/do­prava-platba/ co mám tedy zatrhnout aby pošták přišel až k nám dom a dal mi ten hrnec a já bych mu rovnou dala peníze?
A bude pošta za darmo teda? Píší, že je pošta zdarma při nákupu nad 300 kč

Nejlepší odpověď
mosoj

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/709743/Vys­trizekpp.PNG

Tak si něco vyber a zaškrtni.
Doplňuji:
S poštou bez problému.- Lepší než s přepravní společností.
Včas tě budou informovat kdy přijedou.

Další odpovědi
Pepa25

Po vybrání zboží v košíku vpravo kliknout na „Pokračovat k dopravě a platbě“ tam na „DOPRAVA“ a automaticky tam naskočí úplně dole "Den dopravy zdarma* " – a výběr, jestli poštou nebo DPD …

Funna

mám si jako něco objednat, aby ty věděla, co máš zašktrnout?…tvůj odkaz je prázdný, bez nákupu…
vyber si,jak chceš doručit…(všechno, kromě balík na poštu) a vyjede ti způsob platby…a dáš dobírkou!
a pokud máš nákuo na 300 (ale to já netuším), tak bude zadarmo…
Doplňuji:
a pokud toužíš po pošťákovi, tak si dej samozřejmě Českou poštu (ale s touhle státní mašinerií nemám dobré zkušennosti)

gecco

  1. nám se ten košík zobrazí prázdný (nevidíme tvá ´data´)
  2. vlevo zatrhni „Balík do ruky“ pod „Den dopravy zdarma* při objednávce nad 300 Kč“
  3. vpravo zatrhni „Platba dobírkou (při převzetí zboží)“

😉

alexandra

Já teda nevím,ale já tam vidím,že doprava zdarma je při nákupu nad 2000,–Kč. Já,když něco objednávám,tak to vyplním až ke konci,kde vidím cenu té dopravy a když to nechci,tak neodkliknu „potvrdit objednávku“ a zruším to.