Ella

Co má pořád „anonym“ s těmi otázkami o plavání hereček ve filmech??

To je nějaká úchylka? Jen se ptám, protože nechápu na co někomu je, která herečka jakým stylem kde plavala?
Vždycky když takovou otázku vidím, tak se mi vybaví scéna z účastníků zájezdu…:D
Doplňuji:
baghira: myslím, že jste na to kápnul :D

Nejlepší odpověď
baghira

http://exotope­dia.org/wiki/Michal_Ko­lesa

První odstavec, poslední věta.

Další odpovědi
annas

Je pravda, že také nechápu. Ale daleko horší byla otázka – co je mascarpone.

„Jen“ 10 stránek odpovědí…

barnajka

Baghiro – ty myslíš, že…?! :DD

Kam zmizela baghirova odpověď?! Cenzura či co?! :( Zmizí moje taky? :P

Berušinka

Nevím, asi je opravdu úchylný =D

dědapetr

Nesnažte se pochopit jednání některých lidí neboť oni sami nechápou.Blahos­laveni chudí duchem,neboť jejich je království nebeské.

arygnoc

asi je to plaváček … a hledá maminku.

greycell

anebo je vodník a má ještě pár cibuláčků prázdných…

ten který je

Také jsem se toho všiml a je zajímavé že ten člověk spojuje dost často ženu a plavání.No je to divný.

fcoop

. V Matoušově evangeliu se píše " Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich jest království nebeské" . A ke správnému pochopení tohoto blahoslavení pomůže aramejský idiom slova rucha d-kudša (chudí duchem), což znamená v překladu pokorný nebo skromný.

fcoop

Malá poznámka,trochu,ale jen trochu mimo mísu.
To známé „Blahoslaveni chudí duchem“ – tím vážně nejsou myšleni kreténi.
Ono je to:„Blahoslaveni chudí Duchem“ – ta „malá "nuance“ je zřejmá.