lenisek01234

Co má člověk dělat když nemá náladu ( také lenost ) na učení :D co pomáhá na to dostat chut?

Protože když na to nemám náladu muzu u toho sedet 2 hodiny a stejnak nic neumím tak bych chtěla radu :D

Odpovědi
anonym

mne se osvědčilo vypadnout ven, zablbnout si, prostě jakákoliv jiná činnost, která přivede na jiné myšlenky.

dudu

Starou avšak účinnou metodu jsem zde popsal již před 89 dny, takže jen pro pořádek znovu:

Za našeho mládí byl nejúčinnějším prostředkem dlouhý bič a malý dvůr.