Ivetaaa

Co má být součástí neformálního životopisu na 5 stran?

Nejlepší odpověď
annas

Latinsky se životopis jmenuje Curriculum vitae = běh života.

Takže vyprávěcí a popisnou formou zachytíte vše podstatné od svého narození až do současnosti. Pokud jste mladá, tak životopis zřejmě neobsáhne všech 5 stran.

Formální životopis je psaný heslovitě a týká se jen základních informací.

Uvedete narození, rodiče, přidáte jejich zaměstnání, stejně tak se zmíníte o sourozencích. Školní vzdělání – od základní školy až po nejvyšší ukončené. Rozepíšete své zájmy, záliby, ostatní aktivity, kurzy, další vědomosti a znalosti, které jste si rozšířila atd. Zkrátka uvedete vše, co ovlivnilo váš život.

Ukázka jednoho životopisu

http://kojot.na­me/2007/02/13/484614-neformalni-zivotopis/