Avatar uživatele
dudu

Co lze očekávat od této lákavé nabídky?!!

Nová Oskarta nyní mj. nabízí mobilní internet na den kde je zdrarma k dispozici 500 kB. Míním služby této nové SIM karty kvůli levnému telefonu do všech sítí využít, nemám však představu co mohu očekávat od denního limitu dat na internetě. Bude kupř. fungovat ikona jízdní řady?
Děkuji za radu i příp. zkušenost.
Doplňuji:
ad kolega znejtek: "Bože odpusť jim jejich hříchy nebo nevědí co činí!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga před 3745 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ikony ti budou běžně fungovat, ale připojení bude pomalé. přečetl jsi si řádně ceník? Asi ne.
Nabídka 500kB je na celých 24 hodin (to není ani na mail, po vyčerpání je rychlost 20kb/s) a pouze do 31.5.2014, pak se bude platit 1Kč/1MB, dost drahé.
Doplňuji:
http://www.os­karta.cz/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
postcd

v případě hodně lákavých nabídek je možné očekávat třeba zklamání, skryté poplatky a podobně
Doplňuji:
já mám internet za 200kč/6 měsíců neomezený 16kb/s – http://ceskefo­rum.com/viewto­pic.php?f=81&t=­5396

Upravil/a: postcd

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Nová Oskarta??? ..být hnidopich, potřeboval bych to nejdřív vysvětlit ,)
Doplňuji:
ad kolega udud: "no jízdní řady asi jo, ale možná jenom ikona!!

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Není to odpověď na položenou otázku, ale osobně teď na mobilní Internet doporučuji Tesco mobile. Předplacený Internet – 1,5 GB za 350 Kč. Obnovení objemu dat za 100 Kč. A s Tesco Club Card za každé dobytí navýšení kreditu o dobíjenou částku zdarma.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

Díky za radu. Běžně a k plné spokojenosti používám M-internet od jiných operátorů., o „horké“ nabídce Oskara jsem si žádné iluze nedělal a jak plyne z vašich příspěvků, nebudu zklamán.Díky.

před 3745 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek