zvonisek

Čím krmit psa, když zvrací?

A granule nechce, jinak by sežral snad všechno.

Nejlepší odpověď
eleonnore

My vždycky krmíme suchým. Takže ignorovat smutné pohledy :)

Na průjem tomu našemu zabral probican. Pomáhá i černé uhlí.

Pokud to bude trvat déle, šla bych k veterinářovi. Ono i pár hodin už je dost. Zvracení a průjmy nepodceňovat, známí takhle přišli o jorkšíra.

Další odpovědi
iceT

A ty hned po zvracení něco tlačíš do krku?
Asi mu neni dobře, když zvrací, takže bych jídlo vynechala, maximálně tak suchej chleba. Však on se nažere, až se mu žaludek zklidní.

anonym

To jako zvrací 24/7, že mu nemůžeš dát jídlo později?

Conchus

Což takhle uvařit dobré maso (hovězí, krůtí, kuřecí, játra, atd.) se zeleninou (nejraději kořenovou) a k tomu nějakou přílohu (od rohlíku, přes rýži a knedlíčky)? Náš bišonek taky nerad granule, ale tohle baští, až mu za ušima lupe.