blondýna112

co koupit na 18-ctiny ??

Tak Vás znovu zdravím, potřebovala bych nutně poradit. Mému klukovi bude 18 let a potřebuji mu sehnat dárek. V tom by nebyl až tak velký problém , až na to , že opravdu nevím co .:( chodí do školy na elektrotechnika. Tak kdyby jste věděli co tak mi prosím poraďte , něco co je taky užitečné :)

Odpovědi
♥♥♥

Ahoj, mě napadlo, že by jsi mu mohla koupit něco co by mu připomínalo vás dva, jako např.: Nějaký obrázek vás dvou atd… Jenže nevím kolik korun jsi za dárek schopna dát, to bych ti poradila konkrátněji, jestli chceš napiš mi do soukromých zpráv a já ti poradím více. když budu vědět za kolik mpěněz mu chceš dárek pořádit! :)
Zatím AHOJ…

LejdyTerr

Záleží na tom, kolik máš peněz, že,

iceT

Knihu pokud rád čte,má-li nějakého koníčka tak nějakou potřebu k němu,lístek na koncert oblíbené kapely nebo sportovní utkání nebo naplánuj romantický večer.
Těch možností je spousta,jenže my neznáme tvého přítele,jeho zájmy a záliby.

Beer4Real

jestli spolu nemluvíte jen jednou za rok, tak by jsi už měla vědět co ho zajímá a jaká věc ho potěší. nekupoval bych nic drahého, spíš něco od srdce co vás dva spojuje :)