Domi Mašinka

Co koupit mamce k Vánocům??

Nemá někdo nápad na milej, hezkej dárek pro mamku k vánocům (asi do 100 kč) ??

Nejlepší odpověď
marci1

Cokoliv mamince vyrobíš, nebo koupíš, bude z toho mít radost, protože Tě má ráda. 🙂

Další odpovědi
anonym

Mamka určitě vaří i peče, že ano? Tak ji vyrob nějaké krásné chňapky nebo pokud na to nemáš, dají se koupit docela levně a určitě bude ráda.

Zdroj: www.google.cz/se­arch?q=ch%C5%8­8apky+do+kuchyn­%C4%9B&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­0ahUKEwigp6fC_snJAh­XLkiwKHW8ZCGMQ_A­UIBygB&biw=1366&b­ih=633

KARI05

Nějaký náhrdelník nebo prstýnek easy
bude s toho mít radost:))

A vyrobit to můžeš doma skoro zadarmo

pucipuci

Záleží co používá. Mrkni třeba i do koupelny.Já vždy dostanu seznam od manželky,prý co seženu. Letos mám-antiperspiran­t,krabičku na brýle,pilník na nehty,šampon.

ivzez

Souhlasím s Marci1.
Pokud mamince něco vyrobíš sama, uděláš jí největší radost.
Maminka ocení, že jsi jí chtěla udělat radost, že´s nad dárkem
přemýšlela a že´s do něj „investovala“ svůj nápad, čas i práci.

______

Oprava překlepu

anonym

Třeba křížovky,pokud ráda luší,nebo nanopodložku,čajové srdíčko,
projektor noční oblohy-http://www.bes­tdarky.cz/pro­jektor-nocni-oblohy-p-1677.html
hairagami,hledač kloíčů,horké kameny a sposta dalších věcí.