Sim

Co koupit k Vánocům 10 leté segře?

Odpovědi
elektrikář

Musíš jí přemluvit k tomu aby napsala dopis Ježíškovi, U nás se dával večer dopis mezi okna, Ježíšek si jej v noci odnesl. A v mezích korunek kolik na to rodiče mněli. Se nám přání splnila.Pro 10 letou slečnu nějaká kosmetika, Voňavé mýdlo šampon na vlasy,Něco dobrého.Knížku tryčko. Vždyť jí musíš znát lépe jak my všichni tady. Tohle ti mohou prozradit její kamarádky ať ti to zjistí,

Coliffe

Zkus jí říct ať napíše Ježíškovi. Já nevím, mě bylo dnes jedenáct, dostala jsem voňavku, nějaký filmy, čokoládu, bundu.. Ale bundu bych nedoporučovala je to moc drahé. Dostala jsem i knížku o koních, ale záleží jaký má tvoje sestra vkus. Od bráchy (27 let) jsem dostala 5 filmů a adventní kalendář. Něco takového zkus ;)