Avatar uživatele
blondýna112

co koupit k ročnímu vztahu

Ahojky, prosím poraďte. Já slavím s mým klukem rok co jsme spolu. Chtěla bych mu koupit něco krásného a co bude potřebovat. Nechtěla bych aby to byla nějaké ,,okoukané'' :) něco na co nezapomene. Jen, trochu z toho co má rád. Má rád auta a není žádný frajírek jaká je většina měšťáků. Nechci tím nikoho urazit. Jen potřebuju poradit něco originálního. A kupovat triko, mikiny nebo parfém už kupovat nechci, má toho už ode mě dost. :) tak díky za odpovědi :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3992 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kamila44444

Sama se ho zeptej, čím bys mu udělala největší radost :) Pokud to není ten frajírek jak píšeš, stačí udělat romantickou večeři, kterou sama uvaříš. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jsemtady

Vecere, vino, sobe neco na sebe a zahrnout ho vecerni vasni ..
Hm, zcela jiste lepsi jak sada sroubovaku 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Originální různé věcičky najdeš tady: www.fler.cz není to drahé a najdeš skutečně zajímavé dárky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
To jsem já

Když slavíte vaše společné výročí, kup (nebo zorganizuj) něco, co si užijete společně. Jak tady už bylo napsáno, stačí romantická večeře nebo procházka na nějaké pěkné místo, piknik… Koupit pro vás můžeš třeba relaxaci v privátní vířivce nebo privátním bazénu, sauně atd. Pěkná může být třeba projížďka lodí s večeří. Jestli máte spíš rádi adrenalin, můžete si společně jít zajezdit na čtyřkolkách, motokárách nebo zkusit třeba společný ponor. Záleží na tom, co vás OBA baví a abyste si to užili SPOLEČNĚ.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Nejlepší a nejoriginálnější dárky jsou od srdce a ne kupovani blbosti v obchode. Mě osobně by udělalo radost, kdyby mi drahá polovička udělala dort z oblíbených ingrediencí. podle mě je nejhezčí, když to jde přímo z iniciativi toho druhého člověka. Nakonec to završit bouřlivím sexem a bude si to pamatovat do konce života 🙂 Obecně platí, že si lidi spíš pamatují věci, které je šokují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

vzledem k tomu, že chlapi mají to myšlení poněkud jinde, než ženské…věřila bych tomu, co píše mužská část…a všimni si…oba příspěvky končí sexem…takže se vykašli na romantické večeře (oni je většinou přetrpí jen kvůli tomu, co přijde potom), stačí úplně obyčejná, aby se najedl a spíše mu připrav nějaký neobvyklý sexuální prožitek…myslím, že to opravdu ocení nejvíc…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Já jsem mu upletla ponožky, bylo vidět, že je zklamaný, ale když si je vzal na nohy, tak je zase rychle sundal, měl tam zlatý řetízek s přívěškem.
Jde taky o to, kolik na to máš peněz.

před 3991 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek