Co koupit hodné tchyni k 50tinám?

Odpovědi
Jahoda

Kosmetiku, nějaký spotřebič (velký nebo i malý), knihu, předplatné oblíbeného časopisu, nějaký doplněk do bytu (ne kýčovitý), něco potřebného na zahrádku apod. K vybranému dárku bych přidala vekou kytici. Jelikož se jedná o kulatiny, kupte jí také něco s nápisem padesátých narozenin, může být i pěkné přání. Popř. upečte nebo si nechte upéct dort s číslem 50.

V rámci finančních možností jí můžete zaplatit zájezd / dovolenou. Či Vy sami ji můžete vzít s sebou na nějaký pěkný výlet.

nortel

Co tak udelat a objednat ji fotoknihu ?

Zdroj: http://www.cewe-fotokniha.cz/fo­tokniha.php

Miroslavst

Kostkový cukr, neznám hodnou tchýni. Takže jí bude stačit.

Radak

Poukázku na nějakou službu – kosmetiku, nebo poznávací zájezd, zkrátka aby si něco hezkého dopřála, co je jí blízké. Nebo vstupenku do divadla, na koncert.