Carol*inka

Co koupit chlapům k vánocům?

Ahoj,blíží se Vánoce :) a já opravdu nevím co koupit třem mužům na Vánoce.
Pro tatínka jsem chtěla pyžamo,ale není.
Bráchovi jsem chtěla koupit kryt na iPhone Chelsea-nevím kde ho koupit :D
Kamarádovi-absolutně nevím.
Tatínek-47 let ,má rád dobré pivo,není sportovec,počítače mu nic neříkají,kutil taky není.Knihu mu kupovat nebudu,2× jsem nadělila,nepřečetl ani jednu :(
Brácha- 32 let,hrál fotbal,má ho rád,má iPhone,nepřeje si nic,jen holící strojek a ten si koupí sám :)
Kamarád- 14 let,má rád fantasy,Hobita chodí na atletiku.Knihomol zrovna není..

Nejlepší odpověď
www

Kdybys dodržela zdejší pravidla a zkontrolovala tutéž nesčetněkrát opakovanou otázku, víš už téměř vše!
Doplňuji:
Stačí jen dát vpravo do vyhledávacího pole ‚co koupit k Vánocím‘ a číst 🙂

Další odpovědi
marci1

Jelikož tu jsi nová, zkus si vybrat ze stejných otázek, již položených. Otázka se nesmí opakovat. 🙂
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=co%20kou­pit%20k%20v%C3%A1noc%C5%­AFm

anonym

Vidíš holka, takhle to tu chodí. Na něco se zeptáš a hned vyrukuje spousta „alternativně inteligentních“ s tím, že otázka již byla položena před 1467890 dny.

dnb

Podobných otázek už je tu minimálně 100 !!!

bolak

http://darky.he­ureka.cz/muz/