Co koupit?

Dobrý den.Chodím s klukem, kterého miluji jenže se vyskytl problém.On bude mít brzy svátek ale já nevím, co mám koupit.mám cca 200kč.co mu mám koupit? děkuji

Nejlepší odpověď
Bumbes

Nic nekupujte, raději ho pozvěte na minioslavičku třeba do kavárny, nebo cukrárny. 200,– Kč by mohlo na 2× 2 deci vína a kafčo stačit. Ostatní už bude na Vás, co budete ochotna svému „miláčkovi“ dát v naturáliích…

Další odpovědi
Miroslavst

Stačí jen maličkost, která bude hluboko pod těmi 200 korunami, hlavně, že to bude z lásky.

panenka

Záleží na tom co má tvůj kluk rád já bych mu například koupila nějakou kosmetiku a k tomu pěkné přáníčko od tebe.

Rumex

Kup mu potítko, protože ho s Tebou bude asi brzo potřebovat …

Zdroj: www.hrajuflor­bal.cz/florba­love-potitko-long-grid/d-69134/

lorja

Jestli je přítel třeba tremp,tak ocení set pro přežití.Cena je příznivá.

Zdroj: http://www.ar­myshoppraha.cz/sur­vival-na-preziti,85.html