Avatar uživatele
PN

Co knes k obědu?

Právě uvažuji, co si mám uvařit k obědu. Resp. co už vím, ale nevím jak? Mám v mrazáku pangasiuse a mám na něho chuť. Včera jsem si udělal ve strouhance a dnes bych to potřeboval nějak obměnit. Kuchtíčky, poraďte, ale rychle. Po tom extempore Haška a min. zdrav. mám hlad a chuť.
Doplňuji:
Už to studuji. Ovšem p. Podlaha mi moc chutí nepřidá.
Ale dám vědět, jak to dopadlo s pangasiusem.
🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: PN

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, BEAES, hanulka11 před 4813 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Tak pangasiuse udělejte např. na másle či na kmíně. Je to moc dobré. Též jsem si ho dnes chtěla udělat, ale byla jsem pozvána na akci grilovaných kuřat, takže rybka bude zítra :)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

http://recepty­.vareni.cz/pan­gasius-na-zelenine/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

rychle,chutné,bez­pracné,neobalo­vat jen mírně nakořenit a osmahnout na másle s kmínem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

U nás bude pečené kuřátko s bramborem. snad je i tatrka, tu můžu skoro ke všemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

a co na přírodní způsob ,
Posolit ,pokmínovat ,nakrájela bych kousek pórku,cibuli na proužky a hodila na pánev orestla, k tomu brambor nebo rýži.Dobrou chuť

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Už je teda poo,ale já ho taky zapékám se zeleninou,pak zaleju kysanou smetanou a posypu sýrem.Zelenina podle chuti,stačí třeba jenom porek,nebo i strouhanou kořenovou,bro­kolici,atd.Zrov­na tak koření a bylinky :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek