PN

Co knes k obědu?

Právě uvažuji, co si mám uvařit k obědu. Resp. co už vím, ale nevím jak? Mám v mrazáku pangasiuse a mám na něho chuť. Včera jsem si udělal ve strouhance a dnes bych to potřeboval nějak obměnit. Kuchtíčky, poraďte, ale rychle. Po tom extempore Haška a min. zdrav. mám hlad a chuť.
Doplňuji:
Už to studuji. Ovšem p. Podlaha mi moc chutí nepřidá.
Ale dám vědět, jak to dopadlo s pangasiusem.
🙂

Nejlepší odpověď
Jahoda

Tak pangasiuse udělejte např. na másle či na kmíně. Je to moc dobré. Též jsem si ho dnes chtěla udělat, ale byla jsem pozvána na akci grilovaných kuřat, takže rybka bude zítra :)))

Další odpovědi
BEAES

http://recepty­.vareni.cz/pan­gasius-na-zelenine/

anonym

rychle,chutné,bez­pracné,neobalo­vat jen mírně nakořenit a osmahnout na másle s kmínem

Miroslavst

U nás bude pečené kuřátko s bramborem. snad je i tatrka, tu můžu skoro ke všemu.

hanulka11

a co na přírodní způsob ,
Posolit ,pokmínovat ,nakrájela bych kousek pórku,cibuli na proužky a hodila na pánev orestla, k tomu brambor nebo rýži.Dobrou chuť

stana73

Už je teda poo,ale já ho taky zapékám se zeleninou,pak zaleju kysanou smetanou a posypu sýrem.Zelenina podle chuti,stačí třeba jenom porek,nebo i strouhanou kořenovou,bro­kolici,atd.Zrov­na tak koření a bylinky :)