inf

Co když to policajti budou tvrdit?

Co když budou tvrdit, že viděli, jak to auto řídím? Byli tři a já sem byl sám.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pokud to bylo v temné uličce a já bych tě zastupoval, tak je vyhráno. Švagra zastavili v noci a já z nich udělal blbce. Byla tma, ale to nevím jistě, protože v ten den v noci tam z nás nikdo nebyl. Je možné, že tehdy bylo světlo, ale obvykle bývá tma. A tudíž identifikace byla stížená a tvrdím, že to není on, koho zastavili.
Dál si musíš poradit sám. Ale jde to.